KRAFTON PCS5 BÜYÜK AVRUPA FİNALİ KADROLARINI AÇIKLADI!
  1. Anasayfa
  2. Oyun

KRAFTON PCS5 BÜYÜK AVRUPA FİNALİ KADROLARINI AÇIKLADI!

Bölgenin en iyi 16 takımı, büyük PUBG Esports etkinliğinde 250.000 USD’den fazla tutan ödül havuzundan pay almak için kafa kafaya yarışacak

KRAFTON PCS5 BÜYÜK AVRUPA FİNALİ KADROLARINI AÇIKLADI!

AMSTERDAM, HOLLANDA – 31 Ağustos 2021 – PUBG: BATTLEGROUNDS’un geliştiricileri KRAFTON, Inc., PCS5 Avrupa Büyük Finallerinde yarışacak 16 kadroyu duyurdu. Çevrimiçi turnuvanın galipleri, 250.000 USD’den fazla tutan ödül havuzundaki aslan paylarını ve bu yılın ilerleyen dönemlerinde gerçekleşecek PUBG Küresel Şampiyonası için otomatik bir sıralama yerini elde edecekler. Kadrolar, doğrudan davetler veya bölgesel elemeler yoluyla etkinliğe katılmaya hak kazandı.

Aşağıdaki PUBG Esports takımları Büyük Finallerde yarışacak:

Doğrudan Davetler
 

BBL Esports, Digital Athletics, ENCE, FaZe Clan, Natus Vincere, Team Liquid ve Virtus.pro

Elemelerden çıkanlar
 

Avrupa Batı: Vanir, HEROIC, The Last Dance

Avrupa Doğu: Question Mark, Tokyo Manji Gang, EXhalatioN

Orta Doğu & Afrika: SuperMassive Blaze, Gear Up, Galakticos

PCS5 Avrupa Büyük Finalleri 18-19 Eylül, 25-26 Eylül ve 2-3 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek ve maçlar her gün 18:00 CEST’de başlayacak.

Canlı yayın ayrıntıları
 

İngilizce yayın: TwitchYouTube ve TikTok kanalları

Rusça yayın: TwitchYouTubeTikTok

Türkçe yayın: TikTokTwitch

Oyunculara PUBG Esports uzmanları ve turnuva yetenekleri Patrick ‘Frosz’ Lu, Lauren ‘pansy’ Scott, Richard ‘TheSimms’ Simms, Tobias ‘TheNameIsToby’ Wiinblad, Martin ‘Avnqr’ Gøth ve James ‘Kaelaris’ Carrol katılacak.

Avrupa Batı Playoff Sıralaması Özet

24 Avrupa Batı tarafı takımı en büyük ödül olan PCS5 Avrupa Büyük Finallerine katılma hakkı için kıyasıya mücadele ederken, aksiyon dolu bir hafta sonu yaşandı. Diğer takımları puan açısından geride bırakmasına rağmen, Vanir hafta sonunu üç tavuk yemeği ile bitirdi ve son iki maçta arka arkaya galibiyetleri ile yerini güvence altına aldı. HEROIC ve The Last Dance, bölge için son iki sırayı aldı ve Danimarkalı kadro liderlik tablosunun zirvesine çıktı. Özellikle yıldız oyuncu Naylup’un 38 puan aldığı mükemmel performansından sonra Entropig Gaming dahil olmamaktan dolayı hayal kırıklığına uğrayacak. 

MEA Playoff Sıralaması Özet

Oyunseverler Orta Doğu ve Afrika Playoff Sıralamaları öncesinde heyecanlıydı ve bölge onları hayal kırıklığına uğratmadı. PCS5 Avrupa Büyük Finallerine yükseldiği en kaliteli kadrolar arasında çekişmeler yaşanırken SuperMassive Blaze, Gear Up ve Galakticos listelerde zirveye yerleşti. SuperMassive Blaze’den LAHZA, 31 puan ve 14 asistle mükemmel bir performans sergiledi. Avrupa’nın dört bir yanından takımlar, PCS5 Avrupa Büyük Finallerindeki yetenekli nişancılardan korkacaklar.

Avrupa Doğu Playoff Sıralaması Özet

Üç günlük heyecan verici oyun müsabakalarının ardından, Question Mark, Tokyo Manji Gang ve EXhalatioN, Avrupa Doğu Playoff sıralamasında lider tablosunun zirvesinde yer aldı. Bölgenin en iyi oyuncularının kafa kafaya mücadele ederek iz bırakmaya çalıştıkları kalitesi yüksek bir PUBG Esports hafta sonuydu. Academy of Death Fragger SHROWWWWWWW etkileyici bir 26 puan alarak öne çıktı ve EXhalatioN’dan Salik, takdire şayan bir 24 puan ile hemen arkasındaydı.

Pick ‘Em Challenge 

Oyun severlerin her bölgesel turnuvanın sonucunu doğru tahmin ederek oyun içi ödüller kazanma şansına sahip olacakları Pick ‘Em Challenge, PCS5 için geri dönüyor. Oyuncular, tematik oyun içi PCS5 öğeleri satın alarak veya turnuvaları izleyerek elde edilen oylama kuponlarını kullanarak tahminlerini yapabilirler. PUBG’nin PCS5 öğelerinin net satışlarının %30’u doğrudan katılan ekiplerle paylaşılıyor. Diğer PCS5 Pick ‘Em Challenge ayrıntıları yakında açıklanacak.

PUBG Esports ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen www.pubgesports.com/ adresini ziyaret edin veya bizi sosyal medyada (Twitter/Instagram/TikTok/YouTube/Twitch) takip edin. Basın materyalleri için bu linki ve bültenler için lütfen resmi PUBG Esports basın odasını ziyaret edin.

# # #

KRAFTON, Inc. Hakkında

KRAFTON, Inc., dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için yenilikçi ve ilgi çekici eğlence deneyimleri yaratmak üzere bir araya getirilmiş bağımsız oyun geliştirme stüdyolarından oluşan bir kolektiftir. Şirket, her biri kendine özgü uzmanlığa sahip PUBG Studios, Bluehole Studio, Striking Distance Studios, RisingWings ve Dreamotion’dan oluşmaktadır. 

KRAFTON, PUBG: BATTLEGROUNDSPUBG: NEW STATE, The Callisto ProtocolTERA ve ELYON dahil olmak üzere önde gelen eğlence ürünlerinden sorumludur. Birinci sınıf yeteneklere sahip teknoloji odaklı bir şirket olarak KRAFTON, iş alanlarını oyunların ötesinde multimedya eğlence ve derin öğrenmeye genişletmeyi amaçlamaktadır. KRAFTON hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.krafton.com adresini ziyaret edin.

Teknoloji, donanım ve çevre bileşenlerine ilgi duyuyorum, küçüklüğümden beri Teknolojiye merak duyuyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir