RAZERCON 2022: Yepyeni ürünler tanıtıldı
  1. Anasayfa
  2. Oyun

RAZERCON 2022: Yepyeni ürünler tanıtıldı

1,5 milyondan fazla eşzamanlı izleyiciye ulaşan canlı, mixed-reality açılış konuşmasında CEO Min-Liang Tan, teknolojik yeniliklerini, hayranların favori ürünlerinde yapılan güncellemeleri ve en üst düzey 5G el tipi oyun cihazını duyurdu.

 Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, RazerCon 2022’yi dünya çapındaki oyuncular için olağanüstü bir etkimliğe dönüştürdü. 15 Ekim’de dünyanın dört bir yanından izleyiciler Razer CEO’su Min-Liang Tan’ın Razer’ın mobil oyunların geleceğini nasıl değiştireceğini, ayrıca çok sayıda diğer heyecan verici ürün duyurularını ve yeni özel ortaklıkları duyurmasını izlemek için ekran başına toplandı.

Oyuncular için, Oyuncular Tarafından, mottosuna sadık kalmak adına Razer özel içerik sunmak için ortak dağıtımcılar ve geliştiricilerle yakın iş birliği içinde çalıştı. Hidden Leaf Games stüdyosu, Fangs adlı oyunları için dünyanın ilk özel oyun prömiyerini sergilerken, PC Builder Simulator 2, RazerCon sunucuları Rich Campbell ve OTK Network’ten Cyr tarafından canlı olarak sunuldu.

RazerCon giriş

Karbon nötr stream geleneğini sürdüren RazerCon 2022, markaların sürdürülebilirlik taahhüdüne uygun olarak yeşil enerjiden güç aldı. Etkinliği kaçırdıysanız, buradan kayıtlı bir sürümü görüntüleyebilirsiniz. 

RazerCon 2022’ye katılan oyuncular; Razer Edge Android el konsolu, premium Razer Enki Pro Automobili Lamborghini Edition oyuncu koltuğu, PlayStation ve Xbox için daha fazla Razer ses seçeneği ve hayranları için Razer Kraken Kitty serisine gelen güncellemeler de dahil yaklaşan birçok yeni Razer ürününün lansmanı hakkında erken bilgiler aldı. 

RAZERCON 2022: Yepyeni ürünler tanıtıldı

RazerCon 2022 ayrıca etkinliğin sunum ortakları olan Displate ile sınırlı sayıda tasarım iş birliği, Facebook Gaming ile #ReelGaming kampanyası, Twinkly Squares ile özel tasarlanmış bir sunucu masası ve Starforge Systems ile yeni 13. Gen Intel CPU’ların kullanıldığı canlı PC toplama gibi pek çok birlikteliğe de ev sahibi oldu.

Etkinlik sırasında duyurulan Razer ürünleri ve projeleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıyı okuyun.

Razer Edge – Nihai 5G El Konsolu

Razer Edge, ilk günden itibaren binlerce AAA oyunuyla uyumlu halde gelecek olan dünyanın ilk özel 5G oyun cihazıdır. Cihazda ister yerel Android oyunları ve Epic Games (Fortnite ve Rocket League Sideswipe) gibi önceden yüklenmiş başlatıcılar, Xbox Cloud Gaming (Beta) ve Nvidia GeForce Now gibi bulut akış hizmetlerini, isterseniz de Steam Link, Moonlight ve Parsec gibi PC kütüphanelerine tam erişim sunan uzaktan oynatma seçeneklerini çalıştırabileceksiniz. Hareket halindeyken oyun kataloglarına sınırsız erişim ile Razer Edge, uzaktan erişilebilirlik veya içerik kullanılabilirliğinden ödün vermeden üstün kalite sunar.

Razer Edge

2400×1080 FHD+ çözünürlükte 144hz yenileme hızına sahip gelişmiş 6.8” AMOLED ekrana sahip Razer Edge, rakiplerin sunduğundan %87 daha fazla piksel sağlar. Hareket halindeyken en iyi oyun performansını sağlamak için özel olarak tasarlanmış en yeni Snapdragon® G3x Gen 1 Oyun Platformu ile güçlendirilen Razer Edge, maksimum grafik ve watt başına endüstri lideri performans için oluşturulmuş Adreno GPU’lu 3Ghz okta çekirdekli Kryo CPU’ya sahiptir. . Razer Edge, saatlerce oyun oynamak adına daha uzun süre dayanan pil ömrü için 5000 mAh kapasiteli bir pille çalışır. 

Hem Wi-Fi hem de Verizon 5G modellerinde mevcut olan Razer Edge, başlangıçta yalnızca ABD pazarı için Razer Kishi V2 Pro ile birlikte bundle olarak sunulacak ve tüm ödüllü teknolojileri, özelleştirme seçeneklerini ve Kishi V2 mobil kontrolörün özelliklerine iki ekstra özelliği daha ekleyecek: Razer HyperSense gelişmiş dokunsal geri bildirim ve 3,5 mm ses bağlantı noktası. Yüz düğmelerindeki ve D-pad’deki mikro anahtarlar, elde taşınabilir bir oyun platformunda gerçek konsol kalitesinde kontroller sağlamak için tactical yanıt ve anında tepkime sağlar. 

Razer Edge hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. 

Razer Edge 5G, yalnızca Verizon’dan temin edilebilecek. Nihai fiyatlandırma ve kullanılabilirlik Verizon tarafından sağlanacaktır. 

Razer Edge Wi-Fi, Ocak 2023’te 399,99$’dan yalnızca Razer.com ve RazerStore lokasyonlarında satışa sunulacak. Razer Edge Wi-Fi rezervasyonları için, Razer.com sitesi resmi çıkışla birlikte ilk sürümlerden birini garanti etmek için ABD merkezli müşterilerden yalnızca 5 $’lık iade edilebilir ön sipariş depozitolarını kabul etmeye başlamıştır. İlgilenen kullanıcılar Razer Edge ünitelerini buradan rezerve edebilirler. 

Razer Kraken Kitty V2 Pro ve Mavi Ekran ile stream kurulumunuzu mükemmelleştirin

İkonik tasarımıyla Kraken Kitty’nin Razer topluluğu arasında hayranların favorisi olması şaşırtıcı değil. Yeni Kraken Kitty V2 Pro ile, Razer’ın yenilikçi “değiştirilebilir kulak” konsepti sayesinde birden fazla yayın karakteri oluşturmak artık mümkün. 

RAZERCON 2022: Yepyeni ürünler tanıtıldı

Popüler orijinalinKraken Kitty’nin devamı niteliğindeki Kraken Kitty V2 Pro, değiştirilebilir kedicik, ayı ve tavşan kulaklarına sahip Razer Chroma RGB kablolu bir kulaklıktır. Hepsi kutuya dahil olan bu sevimli kulak tasarımlarının değiştirilmesi hızlı ve kolaydır, böylece yayıncılar stillerini değiştirebilir, benzersiz kişiliklerini ve tutkularını yayında ifade edebilir. Her üç kulak da Razer Chroma™ RGB’nin 16,8 milyondan fazla rengi ve sayısız ışık efektiyle desteklendiğinden, yayında atmosferi sağlamak için gerçek zamanlı olarak tepki verme yeteneğine sahiptir. Bu etkileyici özelleştirme seçenekleriyle yayıncılar, içeriklerini daha da öne çıkarabilir; ifadelere, uyarılara ve daha fazlasına tepki veren kulaklık aydınlatmasıyla izleyicilerinin ilgisini çekebilir.

Ayrıca kristal netliğinde ses kaydı için çıkarılabilir Razer HyperClear kardioid mikrofonu ve yüksek kaliteli ses ve daha fazla doğruluk için 7.1 dijital surround sese sahip Razer TriForce Titanium 50mm sürücüleri içeren Razer Kraken Kitty V2 Pro, göründüğü kadar iyi ses veriyor. Hibrit kumaş ve suni deri yastıklama ile kulaklık, tam odaklanma sağlamak için gün boyu konfor ve ses yalıtımı sunar.

Razer Kraken Kitty V2 Pro hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. 

Razer Kraken Kitty V2 Pro, Razer.com, RazerStores ve belirli perakendecilerde 199,99$  / 209.99€’dan başlayan fiyatlarla 2022’nin 4. çeyreğinde ön siparişe açılacak.

Blue Screen (Mavi Ekran), akış zeminleri için yeni bir yaratıcılık ve hayal gücü düzeyi ekleyen bir kroma anahtar panelidir. Birinci sınıf fiberlerle hazırlanmış Razer Blue Screen, yayıncıların kendi dünyalarını yaratmalarına ve kırışıksız bir zemin üzerinde en kusursuz ve sürükleyici arka planları görüntülemelerine olanak tanır. Profesyonel film yapımında kullanılan mavi ekranlar, en temiz keylemeyi sağlar. Yeni yaratıcılık ve etkileşim seviyelerine ulaşmak için akış arka planlarını kolayca değiştirmek isteyen yayıncılar için idealdir.

RAZERCON 2022: Yepyeni ürünler tanıtıldı

Kompakt olmasına rağmen, Mavi Ekran hızlı kurulum için ayarlanabilen 239 cm. yüksekliğinde dayanıklı bir omurgaya ve kolay depolama için katlanabilir özelliğe sahiptir. 

Razer Mavi Ekranı hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. 

Razer Blue Screen şu anda Razer.com ve Razer mağazalarında 149,99$ / 159,99€’dan başlayan fiyatlarla mevcuttur.

Yeni Razer Kaira Pro HyperSpeed ve Razer Hammerhead HyperSpeed ile konsol oyunları için son teknoloji ürünü ses deneyimini yaşayın 

Razer Kaira serisi genişliyor ve artık PlayStation®5 konsolu için tam lisanslı kulaklıklar içermeye başlıyor. Kablolu bir kulaklık olan yeni Razer Kaira X ve kablosuz çok platformlu oyun kulaklıkları olan yeni Kaira HyperSpeed ve Kaira Pro HyperSpeed, sürükleyici ve bağımsız bir özgürlük sunuyor.

Yeni Razer Kaira Pro

Razer HyperSpeed teknolojisine sahip olan her iki kulaklık da, çok sayıda platformda rekabetçi oyunların taleplerini ve 30 saatlik pil ömrünü karşılayan kesintisiz, düşük gecikmeli ses sağlayan ultra hızlı bir 2,4 GHz kablosuz bağlantı üzerinden bağlanabilir. 

Razer Kaira Pro HyperSpeed; daha fazla netlik ve zengin, tam aralıklı ses sunan Razer TriForce 50mm sürücülere ve kullanıcıların oyun oynarken ultra net iletişim deneyimi yaşamalarını sağlayan çıkarılabilir harici Razer HyperClear kardioid ENC mikrofona sahiptir.  Kaira Pro HyperSpeed ayrıca Razer HyperSense tarafından desteklenen endüstri lideri haptiklere sahiptir ve oyuncuların duyduklarını hissetmelerini sağlar.

Razer Kaira serisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. 

Razer Kaira Pro HyperSpeed şu anda 199,99$ / 239,99€’dan başlayan fiyatlarla Razer.com’da ve belirli perakendecilerde satılmaktadır, 2023’te ABD’de çıkacaktır.

Razer Kaira HyperSpeed şu anda 129,99$ / 159,99€’dan başlayan fiyatlarla Razer.com’da ve seçkin perakendecilerde mevcuttur.

Razer Kaira X, Razer.com’da ve seçkin perakendecilerde 59,99$ / 69,99€’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilir.

Hareket halindeki oyuncular için tasarlanan Razer Hammerhead HyperSpeed, dikkat dağıtmayan bir ses deneyimi ve sınırsız özgürlük için aktif gürültü önleyici (ANC) teknolojisine sahip kablosuz, çok platformlu oyun sınıfı kulaklıklardır. 

RAZERCON 2022: Yepyeni ürünler tanıtıldı

Oyunda veya aramalarda iletişim kurarken ses netliği için çift çevresel gürültü önleyici (ENC) mikrofona sahip Razer Hammerhead HyperSpeed, Razer Chroma RGB ile desteklenmektedir ve tüm gün kullanım için birlikte verilen şarj kutusuyla 30 saatlik pil ömrüne sahiptir. 2.4GHz oyun sınıfı kablosuz (birlikte verilen C Tipi dongle ile) veya Bluetooth 5.2 bağlantısı ile oyuncular istedikleri her yerde istedikleri platformada oynarken dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırabilecekler. Dahil edilen Type C HyperSpeed dongle, oyuncuların ses gecikmesini azaltarak bu kulakiçi kulaklıklara oyun sınıfı performans sağlar.

Razer Hammerhead HyperSpeed – PlayStation® Lisanslı* hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. Kasım 2022’de Razer.com’da ve seçkin perakendecilerde 149,99$ / 179,99€’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Razer Hammerhead HyperSpeed – Xbox Lisanslı hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. Kasım 2022’de Razer.com’da ve seçkin perakendecilerde 149,99$ / 179,99€’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

* Razer Hammerhead HyperSpeed – PlayStation® Lisanslı, PlayStation® için resmi lisans programı kapsamında geliştirilmiştir ve Sony Interactive Entertainment’ın nihai ürün onayına tabi olarak PlayStation®5 konsolu ile çalışacaktır. “PlayStation”, Sony Interactive Entertainment Inc’in ticari markası veya tescilli ticari markasıdır.

Razer Enki Pro Automobili Lamborghini Edition ile gün boyu üstün konfor üst düzey performansla buluşuyor

Koltuk döşemesinden ilham alan bir tasarıma ve Lamborghini’nin ikonik süper spor otomobillerinde kullanılan altıgen dikişlere sahip Razer Enki Pro Automobili Lamborghini Sürümü, tüm gün konforunu mutlak sınırlarına taşıyor. 

Razer Enki Pro

Süper spor otomobil tutkunları için ağırlık açısından en dengeli oturma deneyimi olacak şekilde tasarlanan Enki Pro Automobili Lamborghini Sürümü, tümü turuncu ve siyah renklerde birinci sınıf Alcantara®, çift yoğunluklu yastıklı sırtlık, manyetik kafa yastığı ve hassas yatırma kadranı sunmaktadır. Automobili Lamborghini kalkan logosu koltuğun arkasında gururla yer almaktadır.

Razer Enki Pro Automobili Lamborghini Sürümü hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. 

Razer Enki Pro Automobili Lamborghini Sürümü, Aralık 2022’de Razer.com ve RazerStore’larda 1.299$ / 1.499€’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Topluluk için – Hayranların Sevdiği Çevre Birimleri için Yeni Renk Seçenekleri

Yepyeni Quartz, Mercury ve White sürümleri serisi ile oyuncular, artık firmanın özel renk gruplarına sahip Razer’ın en yeni yüksek performanslı donanımıyla nihai masaüstü kurulumlarını tamamlayabilirler. 

RAZERCON 2022: Yepyeni ürünler tanıtıldı

Yeni, genişletilmiş Quartz serisi, şimdi yeni piyasaya sürülen Razer Barracuda kablosuz çok platformlu oyun kulaklığını ve Razer Huntsman V2 TKL optik oyun klavyesini de içeriyor. Ayrıca Razer BlackShark V2 X çok platformlu kablolu espor kulaklığı, Razer Orochi V2 mobil kablosuz oyun faresi ve büyük boyutlu Razer Strider Hybrid fare altlığı gibi sevilen oyun çevre birimlerini de içerecek. 

Temiz ve çağdaş bir kurulum için, oyuncular artık genişletilmiş Mercury Edition ve White Edition serileriyle aralarından seçim yapabilecekleri daha fazla seçeneğe sahip. Bu, Razer Barracuda Mercury Edition’ın yanı sıra yakın zamanda piyasaya sürülen amiral gemilerinden oluşuyor: Yeni Razer DeathStalker V2 Pro White Edition ve Razer DeathStalker V2 Pro TKL White Edition kablosuz düşük profilli optik klavyeler ve yeni Razer Basilisk V3 Pro White Edition özelleştirilebilir kablosuz oyun faresi. 

2017’den beri Razer’ın benzersiz renk grupları dünya çapındaki oyuncuları büyüledi. Genişletilmiş renk çizgileri ile oyuncular artık kurulumlarını kendi kişisel ifadelerine uyacak şekilde özelleştirebilir ve oyun oynarken en iyi performanslarını ortaya çıkarabilir.

Razer Quartz Edition hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. 

Razer Quartz Edition, Ekim 2022’de Razer.com’da ve seçkin perakendecilerde satışa sunulacak. 

Razer Barracuda Quartz Sürümü 159.99$ / 189.99€’dur.

Razer Huntsman V2 TKL Quartz Sürümü 159.99$ / 189,99 €’dur.

Razer BlackShark V2 X Quartz Sürümü 59,99$    / 69,99 €’dur.

Razer Orochi V2 Quartz Sürümü 69,99$ / 84,99 €’dur.

Razer Strider Quartz Edition’ın Büyük versiyonu 29,99$ / 39,99 €’dur.

Razer Barracuda Mercury Edition hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. Şu anda 159,99$ / 189,99€’dan başlayan fiyatlarla Razer.com’da ve seçkin perakendecilerde satışa sunulacak.

Razer DeathStalker V2 Pro White Edition hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın Kasım 2022’de 249,99$ / 249,99€’dan başlayan fiyatlarla Razer.com’da ve seçkin perakendecilerde satışa sunulacak.

Razer DeathStalker V2 Pro TKL White Edition hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. Kasım 2022’de Razer.com’da ve seçkin perakendecilerde 219,99$ / 219,99€’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Razer Basilisk V3 Pro White Edition hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın. Razer Basilisk V3 Pro White Edition, Kasım 2022’de Razer.com’da ve belirli perakendecilerde 159$ / 179 €’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Razer ve Panerai, Luminor Quaranta Razer Special Edition’ın lansmanı ile ses getirmeye devam ediyor

Son RazerCon’da Razer, okyanusları korumak için lüks saat üreticisi Panerai ile ortaklığını duyurmuş ve hayranlarını “okyanusumuz için zaman ayırmaya” çağırmıştı. O zamandan beri iki şirket, manta ray balıklarını korumaya odaklanan deniz türlerini desteklemek için yapılan araştırmalara yatırım yapmak için güçlerini birleştirdi. 

Bir yıl sonra RazerCon 2022’de Razer ve Panerai nihayet merakla beklenen sınırlı sayıda Luminor Quaranta Razer Special Edition’ı tanıttı. İki marka tarafından ortaklaşa tasarlanan saat, Panerai’nin saatçilik bilgisini Razer’ın ikonik estetiğiyle birleştiriyor. Razer’ın imza renklerinden ilham alan saatin sandviç kadranı yeşili aydınlatmalı Super-LumiNova®’ya sahiptir. Küçük saniye ibresi üzerindeki elektrik yeşilini ve saatin kayış dikişlerindeki renkleri tamamlar. Üç başlı yılanın zarif gravürü, kasanın arkasında ve kadranda bulunurken, tepe koruma köprüsünde hatasız Razer yazısı yer alır. 

RAZERCON 2022: Yepyeni ürünler tanıtıldı

Her iki markanın da sürdürülebilirlik çabalarına saygı duruşunda bulunan saat, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve kayışı tüketici sonrası plastik şişelerden elde edilen geri dönüştürülmüş PET’ten üretilmiş. 40 mm’lik kasa ayrıca geri dönüştürülmüş çelikten yapılmış ve DLC (elmas benzeri karbon kaplama) ile kaplanmış yeni nesil bir metal olan eSteel™’den oluşmaktadır. Ayrıca, saatin ambalajı %72 oranında geri dönüştürülmüş malzemeden oluşur.

Sadece 500 adet üretilen saat Panerai butik mağazaları ve Panerai.com üzerinden satışa sunulacak.

Razer Axon Wallpaper PC Uygulaması ile masaüstünüze hayat verin

Razer Chroma RGB, oyun ve yaşam tarzı cihazlar için dünyanın en büyük ve en yaygın kullanılan aydınlatma sistemidir. Kullanıcıların fare, klavye ve kulaklıktan kasa fanlarına, hoparlörlere ve oda aydınlatmalarına kadar birden fazla cihazda aydınlatma ayarlarını özelleştirmelerine, kontrol etmelerine ve senkronize etmelerine olanak tanır.

RazerCon 2022’de duyurusu yapılan Razer Axon, Razer Chroma RGB’nin gücünü ve esnekliğini alıp Razer Chroma RGB uyumlu cihazlarla gerçek zamanlı olarak tepki veren bir dizi premium, yüksek kaliteli animasyonlu ve statik duvar kâğıdı ile oyuncunun masaüstünde renk, aksiyon ve atmosfer derinliklerini hayata geçiriyor. Video oyunu serilerinden devasa bir resim kataloğu, hayranların favorisi Razer duvar kağıtları, özel olarak seçilmiş fotoğraflar ve daha fazlasıyla, Razer Axon Uygulamasında herkes için bir şeyler var- ve hepsi masaüstünü senkronize renklerin muhteşem bir görüntüsüyle aydınlatacak.

Razer Axon Wallpaper

Her duvar kâğıdı Razer Axon ile uyumludur, böylece oyuncular kendi duvar kağıtlarını ekleyebilir ve duvar kağıtlarından oluşan bir oynatma listesini yönetmek için Razer Axon’u kullanabilirler. Birden fazla monitöre sahip oyuncular, çoklu monitör desteğiyle Razer Axon’un keyfini çıkarabilir ve oyuncuların kurulumlarını daha önce hiç olmadığı gibi gerçekten özelleştirmesine olanak tanır.

Razer Axon’un RazerCon 2022’de lansmanını kutlamak için, Axon’u indiren ve “#RAZERCON2022” kodunu kullanan ilk 10.000 kullanıcı, bir dizi sınırlı sayıda RazerCon 2022 duvar kâğıdı alacak. Ayrıca bir Razer Chroma aksesuar paketi kazanma şansı için, kullanıcılar herhangi bir Razer Axon duvar kağıdını indirip PC monitörlerine uygulayabilir, monitör ve Axon duvar kâğıdı görünürken oyun kurulumlarının bir resmini veya videosunu çekerek 31 Ekim 2022 TSİ 09:59’dan önce #RazerAxon ve #Razer etiketleriyle Tiktok, Instagram, Facebook veya Twitter üzerinden paylaşabilirler. Razer Axon buradan indirilebilir. 

Razer’ın sizi #WinItYourWay konusunda nasıl güçlendirdiği hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir