Fifa 21 Turnuvasında Ön Elemeler  Bitti!
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Fifa 21 Turnuvasında Ön Elemeler Bitti!

Oynayan herkesi ekran başına kilitleyen futbol oyunu FIFA 21 özelinde gerçekleştirilen Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nın ön elemeleri gerçekleşti.

Oynayan herkesi ekran başına kilitleyen futbol oyunu FIFA 21 özelinde gerçekleştirilen Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nın ön elemeleri gerçekleşti. Casper ve Intel’in futbolseverler için ortaklaşa düzenlediği turnuvaya 500’e yakın kişi katılım sağladı. Finale kalan takımların şampiyonluk mücadelesi ise 3 Ekim’deki Büyük Final ile sona erecek.

Her maçında farklı skorlarla ya da son dakika golleriyle sonuçlanan 90 dakikanın seyircileri karşıladığı Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nın ön elemeleri bitti. FIFA 21’e veda niteliğini taşıyan turnuvanın ön elemeleri 500’e yakın kişinin kıran kırana geçen mücadeleleriyle tamamlandı. “Bu Heyecana Ortak Ol!” mottosu ile duyurulan Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nda gözler şimdi 3 Ekim’de gerçekleşecek ve Twitch’de canlı yayınlanacak Büyük Final’inde. Şampiyonun Excalibur G900 kazanacağı, dereceye girenlere oyuncu aksesuarlarının hediye edileceği ve izleyicileri de çeşitli sürprizlerin beklediği finalde, Twitch ve espor dünyasının ünlü isimleri de yer alacak.

Her maç bir final havasında oynandı.

Excalibur FIFA 21 Turnuvası’nın ön elemelerinde ciddi kapışmalara tanıklık etti. Her maçının birer final havasında geçtiği ve kazananların adını 3 Ekim’de gerçekleşecek finallere taşıdığı turnuvada, heyecan bir an olsun eksik olmadı. 500’e yakın kişinin yoğun katılımıyla tek maç üzerinden gerçekleşen ön elemelerde finallere kalanlar ise Berk “JW-Raxy1337” Can, Karahan “karahan8” Özçelik, İzzet “JATCADY” Artut, Caner ” Canerckrk ” Çıkrık oldu. Çalışmalarını, koordinasyonlarını ve yeteneklerini görsel bir şölen eşliğinde ön elemelerde sunabilen finalistlerin, final maçları ise Twitch’den canlı yayınlanacak

3 Ekim’de ŞAMPİYON Belli Olacak!

Nefeslerin bu kez şampiyonluk için tutulacağı final mücadelesi 3 Ekim’de gerçekleşecek. Takımlar önce çeyrek final ve yarı final için tek maç üzerinden 90 dakikalık mücadeleye girerken, çeşitli hediyelerle ödüllendirilecek sporcuları finalde bekleyen büyük ödül ise Excalibur G900 Gaming Laptop olacak. Ünlü yayıncı Mete “Eastergamers” Özbey, FIFA severlerin yakından tanıdığı Ege Arseven ve Tuna Yurdakul’u sunucu ve analiz koltuklarında görebileceğimiz finaller Twitch’den canlı yayınlanacak. Ayrıca final müsabakalarına çıkan oyuncular Ege Arseven ve Mete “Eastergamers” Özbey’in yanı sıra Fenerbahçe Espor’dan Mert Güven, Galatasaray Espor’dan Berk Taşçı ile oynama şansı da yakalayacaklar.

FIFA severler, Casper ve Intel’in FIFA 21’e veda niteliğinde gerçekleştireceği sezonun en büyük turnuvalarından Excalibur FIFA 2021 Turnuvası’nın final müsabakalarını https://www.twitch.tv/egearseven Twitch kanalı üzerinden takip edebilecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir