Karantina Günlerinde Sizi Sıkmayacak 5 Mobil Oyun
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Karantina Günlerinde Sizi Sıkmayacak 5 Mobil Oyun

Canımız sıkıldığında ya da hayattan uzaklaşacak bir anda yanı başımızda hep bulunabilecek oyun serisinde bugün size 5 mobil oyun önereceğim. Eğer okuduysanız -ki ben okuyun derim- İnternet sitemizde daha önce önerdiğim 5 oyun gibi sıkılmayacağınızı düşündüğüm 5 oyun derledim. İşte karantina günlerinde evde sıkılmanıza engel olacak oyunların listesi…

BGC

Lise yıllarımda en çok oynadığım oyunlardan birisiydi. Özellikle arkadaş grubunuzla aynı anda oyun deneyimi yaşamak isteyenlerdenseniz tam da size göre bir oyun. Bu oyunda birden fazla mini oyun bulunmakta. Bunlar 1’den 4’e kadar kişi kapasitesine sahip oyunlar. İster telefona karşı ister arkadaşlarınıza karşı yarışabileceğiniz mini oyunlar barındırmakta.

BGC

Zekâ, el becerisi, ileri görüşlülük ve hırs gerektiren bu eğlenceli mini oyunları ancak deneyimleyerek %100 anlayabilirsiniz. Ancak oyun yalnızca Android platformda bulunuyor. Bol şanslar…

World Soccer

Benim gibi futbol ve futbol oyun meraklısı biri iseniz gerçekten zevk alabileceğiniz bir oyun. 2018 Dünya Kupası’ndan bu yana gelen 10’dan fazla uluslararası kupa turnuvasını içinde barındıran bu oyun birçok senenin kadrosunu da birebir yansıtmakta. Oyunda amaç her turnuvayı kazanıp ondan bir önceki turnuvayı aktif hale getirmek ve onu da kazanmak üstüne kurulu. Sadece hücum ve defans aksiyonlarını kontrol edebildiğiniz bu oyun akan oyun esnasında sizi bekletiyor. Pozisyonları ve pasları siz belirliyor, şutu siz çekiyorsunuz. Denemenizi tavsiye ederim.

Parking Jam 3d

Dakikalarınızı doldurmak için hızlıca oynayabileceğiniz bulmaca usulü bir oyun. Arabaların park yerinden en doğru nasıl çıkacağını bulup etraftaki cisimlere zarar vermeden, park yerinden çıkmaya çalışıyorsunuz. Puzzle seven bir yapınız varsa bu oyun sizin çok hoşunuza gidecek.

Parking Jam 3d mobil oyun

Ink Inc.

Bu oyun için el becerilerinizi kullanmanız gerekebilir. Aslında bir dövme yapma simülasyonu diyebiliriz. Size gelen müşterinin istediği dövmeye bakarak en benzerini yapmaya çalıştığınız bir oyun. Çizimden hoşlanıyorsanız oyun başında saatler geçirebilir ve çok eğlenebilirsiniz.

INK Inc. mobil oyun

NSS (New Star Soccer)

Listemizin sonunda ise efsane bir isim var. Yılların dahi eskitemediği, bir futbolcu kariyerini yaşadığınız, kendinizi geliştirip dünyanın en iyi takımlarında oynama fırsatı yakaladığınız bir oyun. New Star Soccer, hala oynamayanlar ve hiç denememiş olanlar için listeye eklediğim bir oyun. Oyuncunun kaderi tamamen sizin elinizde ve yeteneğinizi gittikçe arttırarak iyi yerlere çıkmaya çalıştığınız bir oyun. Oyunun birçok parametresi var. 2 boyutlu ancak sizi çok eğlendiren grafikleri, takım, taraftar ilişkileri, sponsorluk anlaşmaları, antrenmanlar ve biraz da kumar. Bu parametreleri deneyimledikçe anlayacaksınız. 13’lü yaşlardan beri ara vererek oynadığım ve başından saatlerce kalkamadığım bu oyunu şiddetle tavsiye ediyorum. Aman dikkat bağımlılık yapar ha..!

Evet arkadaşlar bugün sizlere 5 mobil oyun önerisinde bulundum. Umarım oynar ve memnun kalırsınız. İyi eğlenceler…

New Star Soccer mobil oyun

Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Teknoloji ve spor meraklısı bir türk genci..

Yorum Yap