iPhone SE 2’nin Yeni Görüntüleri Sızdırıldı!
  1. Anasayfa
  2. Genel

iPhone SE 2’nin Yeni Görüntüleri Sızdırıldı!

Teknoloji devi Apple’ın iPhone 9 yerine çıkaracağı yeni cihazı SE 2’nin görselleri sızdırıldı.

Uzun zamandır Apple‘ın, iPhone SE‘nin yenilenmiş versiyonunu çıkaracağı iddia edilen haberler dolaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde ise Macotakara’da yayınlanan yeni bir rapora göre, Apple‘ın piyasaya sürmeyi planladığı iPhone SE 2‘nin, iPhone 9 olarak adlandırılacağını iddia ediliyordu. Şimdilerde ortaya sızan yeni görüntüler ise cihazın tasarımının nasıl olacağını gösteriyor.

iPhone SE 2'nin Yeni Görüntüleri Sızdırıldı!

Gelen başka bir iddiaya göre ise telefonun üretimine Ocak ayında başlanacak. Piyasaya iPhone 9 adıyla da çıkabileceği öngörülen telefon iPhone 8’e yakın özellikler taşıyacak.

iPhone SE 2’nin Yeni Görselleri Yayınlandı

Resmi yayınlanan çizim görsellerinde ise cihazın ön paneline bir bakış sunulmuş. Cihazın ekranının Retina HD Display ve boyutunun 4.7 inç olacağı da görsellerde belirtilmiş.

original iphone se 2

Yine görsel çizimlerine göre; 138.4 x 67.3 mm ebatlarında olması beklenen iPhone 9’un 7.3 mm kalınlığında ve 148 gram ağırlığında geleceği de detaylarda verilmiş. Görselde teknik bilgiler verilmese de geçtiğimiz aylarda sızan bilgilere göre iPhone SE 2, A13 Bionic işlemci, 3GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihazın fiyatı ise 399 dolar olacak.

iphone se 2 new design

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir