Instagram DM’den Yeni Özellikler
  1. Anasayfa
  2. Genel
Trendlerdeki Yazı

Instagram DM’den Yeni Özellikler

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram, her geçen gün kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Instagram DM’ye gelen yeni özellikler kullanıcılar tarafından beğenilecek gibi görünüyor.

Instagram DM’den Yeni Özellikler

Sosyal medya uygulaması Instagram, geçtiğimiz günlerde DM’ye yeni özellikler getirdiğini duyurmuştu. Yeni gelen özellikler arasında hızlı yanıtlar ve 30 saniyelik şarkı önizlemeleri gibi detaylar yer alıyor.

Instagram DM’den Yeni Özellikler

DM’ye gelen yeni özellikler:

  • Hızlı yanıtlar

Instagram kullanımı sırasında mesaj geldiğinde artık DM kutusuna gitmek zorunda değilsiniz. Gelen bildirimi aşağıya kaydırarak mesajı yanıtlayabilirsiniz. Şu an bu özellik sadece metin mesajlarında kullanılabiliyor.

  • DM kısayolları

Yakınlarınızla paylaşmak istediğiniz bir gönderinin paylaş butonuna basılı tuttuğunuzda, en yakın Instagram arkadaşlarınızı gösteren bir pencere açılacak ve listedeki kullanıcı adlarından birini seçerek o gönderiyi seçtiğiniz kullanıcıya göndermiş olacaksınız.

  • Çevrimiçi durum çubuğu

Gelen kutusunda daha önce mesajlaşılan kişilerin çevrimiçi olup olmadığını görebileceksiniz.

  • Şarkı önizlemeleri

Yeni özellik sayesinde DM’den farklı kullanıcılara dinlemeleri için 30 saniyelik şarkı önizlemeleri göndermek mümkün hale geliyor.

  • Lo-fi sohbet teması

Instagram DM’ler için yeni sohbet teması olan Lo-fi, daha kullanışlı hale geliyor.

  • Grup anketleri

Grup DM’lerinde artık anket kullanılabiliyor. Yeni özellik sayesinde birçok kullanıcının yanıtı kısa sürede öğrenilebiliyor.

Instagram Reels Videosu Nasıl Yapılır?

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir