Yeni HyperX Armada oyuncu monitörü serisi duyuruldu
  1. Anasayfa
  2. Genel

Yeni HyperX Armada oyuncu monitörü serisi duyuruldu

Oyun ve e-spor alanında hizmet veren HyperX markası, bugün Armada 25 ve Armada 27 oyuncu monitörlerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni HyperX Armada oyuncu monitörleri daha sürükleyici oyun deneyimi için yüksek çözünürlük ve NVIDIA G-SYNC destekleyerek geliyor. HyperX Armada Oyuncu Monitörleri, ergonomik Armada Kol sahip Armada Tekli Oyun Bağlantısı ve Armada Masa Montaj aparatını içeren bir paketle satışa çıkacak.

Yeni HyperX Armada monitörler ne sunuyor?

HyperX Armada 25 Oyuncu Monitörü, daha akıcı ve rekabetçi oyun deneyimi için 240 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi sunuyor. Ayrıca Armada 25 rekabet üstünlüğü sağlamak için üretilen 24,5 inç FHD (1920×1080) IPS panelleri ile canlı renkler, etkileyici ayrıntılar ve etkileyici görseller için Full HD çözünürlük de sağlıyor. HyperX Armada 27 Oyuncu Monitörü, 27 inç QHD (2560×1440) IPS geniş ekranı ve VESA Display HDR 400 ile daha keskin bir görüntü ve daha yüksek çözünürlük sunarak çeşitli aydınlatma ortamlarında net ayrıntılar ve daha sürükleyici bir oyun deneyimi sağlıyor. Ayrıca Armada 27 net ve akıcı görseller için 165Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi sunuyor. 

HyperX PC ekranları üst düzey yöneticisi Tiffany Rodriguez’in açıkmasında “Yeni Armada oyun monitörü serisi ile oyun monitörü piyasasına girerken, HyperX için heyecan verici bir dönemden geçiyoruz. Gelişmiş oyun deneyimleri için yüksek yenileme hızları ve düşük tepki süreleri sunan, ergonomik kol ve masa montajı ile uzun saatler boyunca konfor sağlayan Armada oyun monitörü ailesi, hepsi bir arada paketleriyle kolaylık ve işlevsellik sağlıyor.

HyperX Armada Görsel

Ayrıca ürünlerin Eylül ayında satışa çıkması bekleniyor.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir