LA CASA DE PAPEL’ DE MACERA SONA ERİYOR!
  1. Anasayfa
  2. Genel

LA CASA DE PAPEL’ DE MACERA SONA ERİYOR!

NETFLIX, LA CASA DE PAPEL 5. KISIM 2 .CİLT’İN KAMERA ARKASI VİDEOSUNU VE AFİŞİNİ PAYLAŞTI

LA CASA DE PAPEL' DE MACERA SONA ERİYOR!
Beş bölümden oluşan La casa de papel 5. Kısım 2. Cilt, 3 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te
Beş bölümden oluşan La casa de papel 5. Kısım 2. Cilt, 3 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te

Kamera arkası videosunu izlemek için tıklayınız

Afişi indirmek için tıklayınız

17 Kasım 2021, Çarşamba – Álvaro Morte için La Casa De Papel ‘ in beşinci sezonu “aşırı fazla gerilim dolu” bir sezon. Dizide Palermo karakterine hayat veren Rodrigo de la Serna, “dizinin hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak” çok güçlü bir şeyin geleceğine dair izleyiciyi umutlandırıyor. Ayrıca Denver olarak hayatımıza giren Jaime Lorente, “bu kadar büyük bir şeyin nasıl bitebileceğini” merak ederken; Úrsula Corberó ise nasıl geri dönmek istediğini itiraf ediyor…

Hepsi ve çok daha fazlası, Netflix’in bugün yayınladığı La Casa de Papel 5. Kısım 2. Cilt‘in kamera arkası videosunda bulunuyor.

Ayrıca La casa de papel, İngilizce olmayan diziler arasında Netflix’in en popüler yapımlarından biri olurken; kısa bir süre önce Top10.Netflix.com‘da duyurulduğu gibi 3. , 4. ve 5. Kısım Top 10 listesinin üst sıralarında yer alıyor.

La casa de papel 5. Kısım 2. Cilt Hakkında:

Tokyo’nun (Úrsula Corberó) ölümünün ardından düşman, İspanya Merkez Bankası’nın içindeki ekip için her zamankinden daha tehlikelidir. Şimdiye kadar en büyük meydan okumayla karşı karşıya kalan ekip, altını kimse fark etmeden çıkarmak için cesur bir plan üzerine çalışırken; Profesör ise hayatının en büyük hatasını yapar.

LA CASA DE PAPEL' DE MACERA SONA ERİYOR!

Diğer haberlerimize ulaşmak için tıklayın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir