Harry Potter Yıllar Sonra Sevenleri İle Buluşacak
  1. Anasayfa
  2. Genel

Harry Potter Yıllar Sonra Sevenleri İle Buluşacak

HBO Max ekibi Harry Potter kadrosunu tekrar bir araya getireceğini duyurdu.

Büyük kitleye sahip Harry Potter serisinin ilk kitabı olan Felsefe Taşı’nın film versiyonu yayınlanalı 20 yıl oldu. 20 yılın ardından HBO Max, ekibi tekrar bir araya toplayacak. ‘Return the Hogwarts’ programına Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve seride yer alan daha birçok oyuncu katılacak.

1 Ocak 2022’de yayınlanacak olan ekibin toplantısı şimdiden heyecanla bekleniyor. Oyuncuların da heyecanlı oldukları sosyal medya hesaplarından paylaştıkları yazılardan ve gönderilerden belli oluyor.

Matt Lewis: ‘Bu yılbaşı grubu tekrar bir araya getiriyoruz.’ yazdı.

Harry Potter Yıllar Sonra Sevenleri İle Buluşacak

Tom Felton’un çok heyecanlı olduğu paylaşımlarından ve kıyafetlerinden bile anlaşılıyor.

Harry Potter Yıllar Sonra Sevenleri İle Buluşacak

Program ücretli olarak yayınlanacak ancak hayranları ilerleyen zamanlarda uluslararası yayına düşeceği ve internet sitelerinde yayınlanabileceği umudunda.

‘Hogwarts’a dönüş.’ Etiketiyle de internette paylaşılan oyuncu ve hayran gönderileri sürekli gündemde ancak serinin yazarı olan J.K. Rowling’in katılmayacağı The Hollywood Reporter tarafından paylaşıldı. Bu durum hayranları şimdiden üzmüş durumda. Yazarın ‘transfobik’ iddiaları yüzünden katılmak istemediği tahmin edilse de henüz kesin bir şey olmadığı için belki son dakika hayranlarına bir sürpriz yapıp onları şaşırtabilir. Bu yıl bir sürü etkinlik ve yapım olacağı Resmi Wizaring World sayfalarında paylaşılıyor. Asanızı ve pelerinlerinizi sıkıca tutup Hızır Otobüse binmeye hazır olun. Bu yıl çok heyecanlı geçeceğe benziyor. Cadılara dikkat!

Harry Potter dünyasına dair daha fazla bilgi almak isterseniz Wizarding World sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Harry Potter kitaplarını okurken dinleyebileceğiniz Spotify listesi hakkındaki yazımızı okumak isterseniz tıklayabilirsiniz

Hatta dilerseniz direkt bu büyülü evrende kendinizi hissetmek için süpürgenize binip Spotify-Hogwarts evrenine büyülü müzikler için yola çıkabilirsiniz. Erişmek için tıklayın. Aman dikkat edin Kanlı Baron’a yakalanmak istemezsiniz.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir