Haftanın Duvar Kağıtları – Akıllı Telefonlar İçin Derledik
  1. Anasayfa
  2. Genel

Haftanın Duvar Kağıtları – Akıllı Telefonlar İçin Derledik

Günlük hayatta sürekli elimizde bulunan akıllı telefonlarımızın ekranlarında bir kaç ufak değişiklik yapmak istemsiz şekilde bizleri mutlu edebiliyor. Sizler için her hafta beğendiğimiz duvar kağıtlarını derleyerek çeşitli konseptlerle yayınlayacağız. Bu hafta sizlere “Haftanın Duvar Kağıtları” içeriğimiz de kış konulu ve akıllı telefonlarınız için indirebileceğiniz on adet duvar kağıdı sunuyoruz.

Kış ayının tam olarak ortalarında olmamızla birlikte kar ve soğuğun içimizi kıpraştıran güzel görüntüleriyle akıllı telefonlarınızı süslemeniz için bir araya getirdiğimiz duvar kağıtlarını aşağıda galerimizden bulabilirsiniz. Sağa ve sola kaydırarak duvar kağıtları arasında geçiş yapabilir ve beğendiğiniz duvar kağıdına tıklayarak yeni sekmede açarak kayıt edebilirsiniz.

Haftaya gelecek yeni Haftanın Duvar Kağıtları içeriğimiz için düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Twitter hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 14 Şubat 2020

    Hepsi birbirinden güzel görünüyor.

    Saygilar Didem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir