Netflix Paket Fiyatlarına Güncelleme Geldi
  1. Anasayfa
  2. Genel

Netflix Paket Fiyatlarına Güncelleme Geldi

Dünyanın önde gelen dizi ve film izleme platformu olan Netflix, ülkemiz fiyatlarını güncelledi. Bu zam ile birlikte abonelik ücretlerine ortalama %4 artış geldi.

Son yılların en popüler dizi-film platformu olan Netflix, gerek yurt dışında gerek ise ülkemizde sıkça kullanılıyor. 140 milyonun üstünde bir aboneye sahip Netflix’in başarısı yüksek görüntü kalitesi, özgün yapımlar, binlerce içerik ve müşterilerinin kendine en uygun olan paketi seçerek yüksek meblağ fiyatlar ödememesi, bu sebeplerin başında geliyor.

İlk ay ücretsiz olarak deneme sürümünü kullanıma açan Netflix, güncel fiyatlarını açıkladı. Bu güncellenen fiyatları ile temel paket 15.99’dan 17.99′a, standart paket 27.99’dan 29.99’a ve özel paket ise 39.99 TL’den 41.99 TL’ye yükseltildi.

netflix güncel fiyatlar
Güncel fiyatlar

Neden Fiyatları Arttırdı?

Ülkemizde; tüm paket fiyatlarına 2 TL zam yapan Netflix için şu anda mevcut müşterilerin kendi planlarında ise herhangi bir fiyat güncellemesi bulunmuyor.

Netflix Paket Fiyatlarına Güncelleme Geldi

Konuyla ilgili açıklama yapan Netflix, kaliteli dizi ve film yapmak için çalıştıklarını belirtiyor. Bir de bu yapımları oluşturmak için çok sayıda toplulukla birlikte çalıştıklarını, bu çalışmaların ciddi maliyetli olduğunu söylüyor. Bundan dolayı platformun abonelik ücretlerinde güncelleme yapmak durumunda olduğunu ifade etti. 

Ayrıca yeni abonelik ücretleri 20 Haziran itibariyle geçerli olacak.

Diğer haberlerimize buradan da ulaşabilirsiniz!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir