GeForce RTX 4070 Ti SUPER Satışa Sunuldu
  1. Anasayfa
  2. Donanım

GeForce RTX 4070 Ti SUPER Satışa Sunuldu

Yeni Game Ready Sürücüsü, DLSS Güncellemeleri Alan Yeni Oyunlar ve RTX Video HDR Tanıtıldı

NVIDIA ile GeForce RTX 4070 Ti SUPER GPU’ların satışa sunulduğu ve yeni bir Game Ready Sürücüsünün tanıtıldığı yoğun bir hafta sizleri bekiyor.  Game Ready Sürücüsü, yeni bir özellik olan RTX Video HDR’yi destekliyor. DLSS güncellemesi alan yeni oyunlar arasında ise Enshrouded, Like A Dragon: Infinite Wealth, TEKKEN 8 ve Suicide Squad: Kill the Justice League ve daha fazlası bulunuyor. 

GeForce RTX 4070 Ti SUPER Satışa Sunuldu

GeForce RTX 4070 Ti SUPER Şimdi Piyasada ve yeni bir Game Ready Sürücü ile birlikte geliyor

NVIDIA yeni yıla CES’te duyurduğu GeForce RTX 40 SUPER Serisi GPU’larıyla hızlı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz hafta GeForce RTX 4070 SUPER ekran kartları raflardaki yerini aldı ve bugün itibariyle GeForce RTX 4070 Ti SUPER ekran kartları satışa sunuluyor. 

Oyuncular şu anda ASUS, Gigabyte, MSI,  PNY veya Zotac gibi markalarla GeForce RTX 4070 Ti SUPER satın alabiliyor. GeForce RTX 4070 Ti SUPER satışa sunuldu. Ekran kartı daha fazla çekirdek ve genişletilmiş bellek kapasitesi sayesinde çerçeve arabelleği 16GB’a çıkarılmış, 256 bit bellek veri yoluyla desteklenmiştir. GeForce RTX 4070 Ti SUPER, yüksek yenileme hızına sahip 1440p panellerde performansı maksimuma çıkarmak için idealdir ve hatta 4K çözünürlükte oyun oynama deneyimini de oyunculara sunuyor. Bu ekran kartı, video düzenleme ve büyük 3D sahnelerin render işlemlerinde içerik üreticilerin yeni favorisi olacağa benziyor. 

 GeForce RTX 4070 Ti SUPER ayrıca, GeForce RTX 3070 Ti’ye göre 1.6 kat ve DLSS 3 ile grafik açısından en zorlayıcı oyunlarda 2.5 kat daha hızlı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir