Elon Musk Twitter Genel Merkezini elinde lavaboyla ziyaret etti
  1. Anasayfa
  2. Genel
Trendlerdeki Yazı

Elon Musk Twitter Genel Merkezini elinde lavaboyla ziyaret etti

Twitter ile ilişkisini Cuma günü tamamlamayı planladığını açıklayan Elon Musk, dün elinde bir lavabo ile Twitter Genel Merkezi'ne girdi. Musk, bu anları twitter hesabından güzel bir şakayla paylaştı.

Twitter ile ilişkisini Cuma günü tamamlamayı planladığını açıklayan Elon Musk, dün elinde bir lavabo ile Twitter Genel Merkezi’ne girdi. Musk, bu anları twitter hesabından güzel bir şakayla paylaştı.

Musk, İngilizce’de kullanılan bir deyimde,’Let that sink in!” (Twitter’in sahibi olduğum artık iyice anlaşılsın) diye yazmıştı. Musk, bu deyimi gerçek bir lavabo (sink) betimlemesi ile somutlaştırdı.

Milyarder, aylar önce açıkladığı ancak daha sonra vazgeçmeye çalıştığı 44 milyar dolarlık (38 milyar sterlin) satın alma işlemini tamamlamak için Cuma gününe kadar son tarihle karşı karşıya.

Bu ayın başlarında, bu hamlelerle ilgili bir mahkeme davasının başlamasından sadece haftalar önce ilerlemeyi kabul etti.

İş dilinde “kitchen sinking’ (mutfak batması) bir şirkette radikal bir eylemde bulunmak anlamına geliyor, ancak bunun Bay Musk’ın mesajı olup olmadığı net değil, ayrıca Twitter biyografisini “chief twit” olarak güncelledi.

elon musk

Bay Musk, sosyal medya sitesinin önemli değişikliklere ihtiyacı olduğunu söyledi. En az bir rapor, büyük işten çıkarmalar planladığını öne sürdü.

Tesla patronunun Çarşamba günü Twitter’da yöneticilerle buluşup görüşmediği belli değildi, ancak sosyal medya platformunda yerini San Francisco’daki Twitter merkezi olarak listeledi.

Elon Musk, Twitter’ı satın alma planlarını ilk kez açıkladığında, platformdaki spam hesaplarını temizlemek ve onu özgür konuşma için bir yer olarak korumak istediğini söyledi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir