1. Anasayfa
  2. Genel

OPPO’Dan Ekran Garantisi Kampanyası

OPPO’Dan Ekran Garantisi Kampanyası

Sevgililer Günü’nde sevdiklerinizi OPPO markalı bir akıllı telefonla mutlu etmek için önemli bir neden daha ortaya çıktı. OPPO, Sevgililer Günü hediye alışverişini de kapsayan 12 – 17 Şubat tarihleri arasında; Mediamarkt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan alınan OPPO telefonlara 1 yıllık ekran garantisi hediye ediyor.

OPPO’nun, donanım teknolojileri, fotoğraf yetenekleri ve tasarımları ile büyük beğeni toplayan akıllı telefon modelleri, en popüler Sevgililer Günü hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

OPPO, sevdiklerine unutulmaz bir hediye almak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. 12 – 17 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; Mediamarkt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan alınan OPPO telefonlara 1 yıllık ekran garantisi hediye edilecek. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamak için sevdiklerine bir OPPO telefon alanlar, aynı zamanda 1 yıl boyunca telefonun ekranını da koruma altına almış olacak.

OPPO’Dan Ekran Garantisi Kampanyası
Oppo Akıllı Telefon

Telefonun ekranının kırılması durumunda OPPO’nun yetkili servisleri, ekran garantisi kapsamı altında olan ürünler için geçerli olacak şekilde, 1 defaya mahsus kırılan ekranı yenisi ile ücretsiz olarak değiştirecek. Bu sayede, kullanıcıların OPPO akıllı telefonların keyfini daha uzun süre yaşaması ve sevdikleriyle geçirecekleri keyifli anların en güzel fotoğraflarını çekebilmesi garanti altında olacak.

Muhteşem hediye seçenekleri: OPPO Reno2 Serisi ve A Serisi 2020

OPPO Reno2 serisi akıllı telefonlar, teknoloji ve estetiği bünyesinde bir araya getiriyor. Mobil fotoğrafçılığın sınırlarını zorlamaya kendini adayan OPPO, Reno2 serisini dört kamerayla donattı. 48MP Ultra Net Ana Kamera ve ön pop-up kameranın yanı sıra, Ultra Geniş Açı ve Ultra Gece Modu dahil olmak üzere pek çok çekim modu sunan bu kameralar sayesinde çiftler, birlikte geçirdikleri en romantik anları sanatsal dokunuşlarla ölümsüz hale getirebilecek.

OPPO, bir başka popüler modeli “A Serisi 2020” ile kullanıcılarına benzersiz bir donanım, hız, tasarım ve fotoğraf deneyimi yaşatıyor. OPPO A9 2020’de, 48MP Ana Kamera, 8MP Ultra Geniş Lens, 2MP Mono Lens ve 2MP Portre Lensi içeren çok amaçlı bir Dörtlü Kamera kurulumu bulunuyor. OPPO A5 2020 modeli de çok amaçlı Dörtlü Kamera kurulumu ve 12MP Ana Kamerası ile dikkat çekiyor. Bu özellikler, insan gözünün algılayabileceği parlaklığı ve ayrıntıyı aşan gece manzaralarını çekebilmeyi mümkün kılan. Ultra Gece Modu 2.0 teknolojisi ile destekleniyor.

Reno2 Serisi ve A Serisi 2020 modelleri,en özel Sevgililer Günü hediyeleri arasında yerini alıyor. Sıra dışı yetenekleri ile dikkat çeken OPPO akıllı telefonlar, 12 – 17 Şubat tarihlerinde geçerli olan. 1 yıllık ekran garantisi kampanyasıyla Sevgililer Günü mutluluğunu ikiye katlıyor.

Haberlerimizi Instagram Üzerinden Takip Edebilirsiniz!

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir