1. Anasayfa
  2. Genel

Dünyanın İlk çift türbinli robot süpürgesi Türkiye’de!

Dünyanın İlk çift türbinli robot süpürgesi Türkiye’de!

Ev yaşamına, konforuna ve güvenliğine yönelik teknolojiler geliştiren Anker, robot süpürgelere bir yenisini daha ekliyor. Anker, 2 x 2000 Pa emiş gücüne sahip, dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi Eufy RoboVac X8 Hybrid’i Türkiye’de satışa çıkardı.

Geliştirdiği ürünlerle kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Anker, Eufy kategorisine yeni bir ürün daha ekliyor. Son dönemin popüler ürünü olan robot süpürgede başarıyı yakalayan Anker, son teknoloji ve trendlerden yararlanarak geliştirdiği dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesini Türkiye’de satışa çıkardı. Çift türbini sayesinde 2 X 2000 Pa emiş gücüne sahip robot süpürge, ekstra büyük su deposu, lazer navigasyonu ve çok katlı haritalama özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

RobaVac X8 Hybrid, yüksek emiş gücüyle derinlemesine temizlik yapabiliyor. Her bir türbiniyle 2000 Pa emiş gücü sunarak toplam 4000 Pa ile hava akışını yüzde 80 arttırabiliyor. 140 dakika paspaslama ve 180 dakikaya kadar vakumlama yapabilen RobaVac X8 Hybrid , 250 ml’lik su deposuna sahip.

Boşaltma zamanında ise etrafa toz uçuşmasını engelleyen UltraPack Toz sıkıştırma teknolojisiyle tozları sıkıştırarak boşaltma işleminin daha temiz yapılmasına yardımcı oluyor.

Robot süpürgeler hakkında tüm ezberleri bozan Eufy RobaVac X8 Hybrid’in Türkiye’de büyük ses getireceklerine inandıklarını açıklayan Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, şu ifadeleri kullandı:

” Tüketiciler özellikle son dönemlerde hayatlarını kolaylaştıran inovatif teknolojilere yatırım yapmayı tercih ediyor. Biz de Anker olarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün geliştirmeye gayret ediyor; her yeni ürünümüzde bir önceki ürünümüzün üzerine koyarak müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Son dönemlerin gözde ürünlerinden robot süpürgeler, ülkemizde çok sevildi. Ancak farklı özellikleri bir arada bulunduran, kaliteden ödün vermeyen ve bütçeyi de sarsmayan ürünler bulmak oldukça zor hale geldi. Bu içgörülerden ve en son trendlerden yararlanarak bu alanda yapılmayanı yaptık, dünyanın ilk çift türbinli süpürgesini piyasaya sunduk. RoboVac X8 Hybrid’in üstün teknolojisi ve yeni özellikleriyle kullanıcılarımız tarafından çok sevileceğini düşünüyorum.”

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir