BMW abonelik sistemini hayata geçirdi
  1. Anasayfa
  2. Genel
Trendlerdeki Yazı

BMW abonelik sistemini hayata geçirdi

BMW’nin Türkiye distribütörü Borusan Otomotiv, dünyada nadir olan yeni abonelik sistemini hayata geçirdi. BMW Prime , BMW kullanıcılarına özel 99 TL’den başlayan ödemelerle, pek çok ayrıcalığın yer aldığı abonelikte,, avantajlı servis hizmetlerinden indirimli akaryakıt alımına, ücretsiz araç yıkama ve otopark hizmetinden özel transfer hizmetine kadar günlük hayatı kolaylaştıran pek çok hizmeti bir arada sunuyor.

BMW Prime ile ilgili daha fazla bilginin yer aldığı video içeriğine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=hfqL-Nkx-N4

BMW Prime ile BMW sahipleri motor yağı ve cam suyu tamamlama, silecek değişimi, mevsim geçişlerinde lastik saklama ve değişimi gibi hizmetleri ücretsiz olarak alabiliyor. Ayrıca aboneliği sayesinde akaryakıt alımında avantajlı fiyatlar, orijinal parça ve işçilik ücretlerinde yüzde 30’a varan indirimlerden yararlanıyor. Arızalanan araçların tercih edilen BMW Yetkili Servisi’ne ücretsiz olarak çekilmesi ve araç kullanıcısının 100 km’lik transferi de BMW Prime’ın abonelerine sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Üç Farklı Abonelik Paketi

BMV prime rahatlığı

Üç farklı hizmet paketiyle sunulan BMW Prime Abonelik Sistemi’ne lansman döneminde özel koşul ve fiyatlarla ulaşılabilecek. “Prime” paketi ayda 99 TL karşılığında BMW Yetkili Servislerinde orijinal parça ve işçilik indirimleri ile motor yağı ve sıvıların tamamlanması, periyodik araç kontrolü ve silecek lastiklerinin değişimi gibi temel servis hizmetlerini ücretsiz olarak sağlıyor. “Prime Plus” paketi ise ayda 129 TL karşılığında Prime paketindeki hizmetlere ek olarak araç yıkama, otopark ve akaryakıt indirimi sunuyor. En üst abonelik paketi “Prime Premium” ise Prime Plus paketindeki hizmetlere ilave olarak lastik depolama ve değişimi ile özel çekici ve transfer hizmetlerini ayda 159 TL karşılığında kullanıcılarına hediye ediyor.

Kolay Kullanım ve Taahhütsüz Abonelik Sistemi

BMW prime kullanıcısı

Borusan Otomotiv tarafından ithalatı gerçekleştirilen on yaş altı BMW otomobil sahibi tüm kullanıcılar, BMW Prime’a abone olabiliyor. Abonelik paketinin web sitesi üzerinden belirlenmesinin ardından araç şasi numarasıyla birlikte kayıt işlemi hızlıca gerçekleştirilebiliyor. Platform üzerinden seçilen paketlerin esnek abonelik koşulları kullanıcılara diledikleri zaman paket değişikliği veya online iptal işlemi gibi kolaylıklar sunuyor.

BMW Prime’a ve detaylı bilgiye https://mybmw.bmw.com.tr/bmw-prime adresinden ulaşılabiliyor.

BMW iX ön siparişe çıktı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir