Digital Çağ İçin Bağımsız Köprü BiLira
  1. Ana Sayfa
  2. Gelecek Teknolojileri

Digital Çağ İçin Bağımsız Köprü BiLira

Geleceğin açık ve şeffaf dünyasına hoşgeldiniz: BiLira

BiLira, Türk Lirası tarafından desteklenen, herkese uyumlu ve güvenilir ilk stabil kripto para birimidir.

Stabil kripto paralar daima altındaki itibari para biriminin değerine eşittir. BiLira, kullanıcılarına her zaman, 1 Türk Lirası karşılığında 1 BiLira satın alabilmelerini ve dilediğiniz zaman 1 BiLira’yı 1 Türk Lirası olarak nakit paraya dönüştürebilmenizi sağlıyor.

Bilira Vektor

BiLira ile neler yapabilirsiniz

BiLira ile kullanıcılar, dijital varlık alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilir, 7/24 herhangi ek bir ücret ödemeden anlık transfer yapabilir ve hatta ödül kripto paralar kazanabiliyor.

BiLira ile dijital varlık alım ve satım işlemi yapmak isteyenler www.bilira.co üzerinden kayıt olarak, BiLira satın alma taleplerini oluşturabiliyor.

BiLira, Ethereum ağı üzerinde kurulmuş ve tüm ERC-20 standart dijital cüzdanları ile uyumludur. BiLira platforumu üzerinden alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir, BiLira kripto paranızı dijital cüzdanınıza transfer edip dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Bilira Harita

Stabil kripto paraların, erişilebilir, hızlı, kullanışlı ve şeffaf finansal etkileşimler için kullanılması için geliştirilen teknolojisi ile BiLira, varlık destekli stabil kripto paralar aracılığıyla teminatlı itibari para birimlerini destekliyor ve blok zinciri teknolojisinin güvenliğini kullanarak yüksek işlem hacmi sağlıyor.

BiLira tanıtım videosu’na erişmek için şu bağlantıya tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=okRZwttBbVs&feature=emb_logo

Diğer yazılarımızdan ilk siz haberdar olmak için instagram hesabımızdan bizi takip etmeyi unutmayın

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap