AMD Radeon Grafik Kartının Avantajlı Özellikleriyle Master Chief’e Katılın
  1. Anasayfa
  2. Oyun

AMD Radeon Grafik Kartının Avantajlı Özellikleriyle Master Chief’e Katılın

Herkese açık çoklu oyuncu modlarının ardından dün akşam çıkan Halo Infinite hikaye modu, Master Chief’in en kapsamlı hikayesini AMD Radeon grafik kartının avantajlarıyla getiriyor.

Uzun zamandır merakla beklenen Halo Infinite hikaye modu dün akşam çıktı ve oyuncular en kapsamlı Halo hikayesi ile seriye hızlı bir dönüş yaptılar. 

Master Chief olarak meşhur kaskımızı bir kez daha takmaya başladığımız oyunda, AMD Radeon grafik kartının özellikleriyle Zeta Halo’da insanoğlu için kıyasıya bir mücadeleye daha adım atıyoruz.

AMD ve oyunun yapımcı stüdyosu 343 Industries, Radeon grafik kartına sahip olan oyuncuların Galaksinin en büyük tehditinin tüm kontrolü ele geçirmesini önlemek için ihtiyaç duydukları ateş gücünü sağlamak üzere önemli bir işbirliğine imza attı. 

Bu işbirliği sonucunda ilk gün desteği dışında oyunculara şu avantajlar sağlanıyor;

AMD FreeSync Premium Pro

Önde gelen uyarlamalı senkronizasyon teknolojisiyle çarpıcı görseller sunarak, göz kamaştıran HDR işleme ve düşük kare hızı önleme özelliği ile takılmadan ve yırtılma problemi olmadan oyun oynama olanağı sunarak Master Chief olan oyunculara akıcı bir deneyim sunuyor.

Bleeding Edge Performansı 

AMD Radeon RX 6000 Serisi grafik kartları, 1080p ve 1440p’de ultra yüksek kare hızları ve yüksek kaliteli görseller sunarken AMD’nin şimdiye kadar geliştirdiği en hızlı oyun grafik kartı olan Radeon RX 6900 XT ile 4K’da olağanüstü performans sunuyor.

Halo Infinite’de Master Chief’e katılmak ve oyunu dijital olarak almak isteyen oyuncular Steam sayfasına buradan ulaşabilir, en yeni AMD Radeon Software Adrenalin sürücüsünü ise buradan indirebilirler.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir