1. Anasayfa
  2. Yazılım
Trendlerdeki Yazı

Advanced System Care İle Güvenlik ve Bakım Bir Arada

Advanced System Care İle Güvenlik ve Bakım Bir Arada

Merhaba değerli Tech Dergi takipçileri bugün sizler için bilgisayarınızın hem güvenliğini hemde bakımını bir arada yönetebileceğiniz güzel bir IObit yazılımını inceliyoruz. Daha öncede IObit tarafından sağlanan güzel yazılımları sizler için incelemiş ve paylaşmıştım belki de IObit için Amiral koltuğunda bulunan bir yazılım olan Advanced System Care hem kullandığı yazılımın teknolojisi ile hemde özellikleri açısından bir bilgisayarın arayacağı en önemli araçlara sahip durumda şimdi gelin bu güzel yazılıma beraber bir göz atalım.

Bilgisayarınızı Al Yapay Zeka Sistemi İle Temizleyin.

Windows’umu nasıl temizlerim? Sorusunun cevabını en iyi şekilde veren Advanced System Care ile yapay zekanın bilgisayarınızı özgürleştirmesine ve zamandan tasarruf sağlamasına izin verin. Yeni yapay zeka modunda Advanced SystemCare, tonlarca önemsiz dosyayı, gereksiz günlükleri ve önbellekleri temizleyebilir. Windows sisteminiz için özel olarak tasarlanan yapısı ile üçüncü taraf araçlardan, tarayıcılardan kalanları taramanız ve temizlemeniz için kişiselleştirilmiş bir plan yapabilir. Her zaman optimizasyon alışkanlıklarınızdan ve PC performans durumunuzdan gerekli olanları öğrenir. PC sorunlarınızı ve hatalarınızı size de gösterir, ardından hepsini düzeltmenizi sağlar. Günlük bir tıklama ile bilgisayarınızı yeni gibi yapabilir.

Artık yeni eklenen Dropbox, Steam, Java, Adobe Photoshop Lightroom, Spotify ve MS OneDrive gibi popüler uygulamalardaki gereksiz dosyaları da temizlemenizi sağlayan Advanced SystemCare, birçok özellik ile birlikte geliyor.

Advanced System Care İle Güvenlik ve Bakım Bir Arada

Bilgisayarınızı Hiç Olmadığı Kadar Hızlandırın.

PC’niz neden bu kadar yavaş? Sorusunun cevabını arıyorsanız Advanced System Care size bir asistan gibi hepsini söyleye bilir. Her zaman Sebepler hep birbiri ardına gelir ve hepsini bilmeniz yada bulmanız imkansızdır. Sistem başlangıcında çok fazla program çalışıyor, yada bilinmeyen uygulamalar ve hizmetler çalışıyor ve belleği kaplıyor olabilir. Sabit diskinizde birleştirme olmaması ve gereksiz dosyalar ile önbellek verilerinin bulunması da önemli bir unsurdur. Advanced System Care bunları her zaman tek seferde düzeltebilir ve 30’dan fazla sorun gidericiyle bilgisayarınızı optimize edebilir. Hızlandırma konusunda çok iddialı ve ciddi olan Advanced System Care size bilgisayarınız için önemli olan her konuda hizmet verebilir.

Advanced System Care özel olarak geliştirilen yapay zeka algılama sisteminde kayıtlı olan tam 25 milyon bilgisayar başlangıcı öğesini algılamayı destekler ve Bilgisayarınızın açılış hızını %50 oranında arttırmayı garanti eder bu değişimi de sürekli olarak size bildirir ve açılış sürenizi sizinle paylaşarak size tavsiyelerde bulunur.

Advanced System Care İle Gizliliğinizi Üst Düzey’de Koruyun.

Gizliliğiniz ve güvenliğiniz en önemli önceliktir. Riskler nasıl en aza indirilir? Sorusunun cevabını Advanced System Care ile bulun. Kaydedilmiş şifreler dahil olmak üzere gizlilik izlerinizi temizler ve 200’den fazla program ve tarayıcıdaki parmak izlerinizi gizler, Windows sistemindeki güvenlik açıklarını giderir, programlarınızı en son sürüme günceller ve şüpheli programların hassas verilerinize erişimini dikkatli bir şekilde engeller ve sizi bilgilendirir.

Dünyada ilk kez Göz atma etkinliklerinin ve tercihlerin reklamverenler veya kötü niyetli izleyiciler tarafından hedeflenmesini önlemek için yeni WebGL ve Sesli Parmak İzi Korumaları Advanced System Care ile kullanıcılar ile buluşuyor.

Advanced System Care İle Güvenlik ve Bakım Bir Arada

İnternet Hızınızı Arttırmak İçin Özel Araçlar.

Yavaş video akışı ve indirme hızından şikayetleriniz varsa İnternet hızını artırmak, özellikle evden uzaktan çalışanlar, veya İşlerini Dijital olarak yapan kişiler için önemlidir. Advanced System Care’deki İnternet Booster, PC’nizi ve ağınızı teşhis etmek için hiçbir çabadan kaçınmaz ve tek bir tıklamayla ağ bant genişliğini en üst düzeye çıkararak İnternet hızınızı akıllıca artırır.

Advanced System Care bunlarla da sınırlı kalmaz, Büyük dosya silici özelliği ile Yapay Zeka desteğini de kullanarak gereksiz veya uzun zamandır kullanılmayan dosyaları size bildirir ve siler.

Advanced System Care Pro Lisansı İle Hangi Özelliklere Sahip Oluruz?

Advanced System Care Pro ile %300 İnternet hızlandırma, %200’e kadar bilgisayar hızlandırma garantisi verilir. Ayrıca ücretsiz sürüme dahil olmayan Planlanmış tarama, Ödeme Güvenliği, Kimlik Avına Karşı Koruma, Veritabanı Otomatik güncellemeleri, Verileri uzaktan silme ile birlikte gelir. Bir Pro Kodu da Birden Fazla Cihazı Destekler ve Reklamsız olarak kullanım sağlanır. 7/24 Destek de bu paket ile sunulmaktadır.

Advanced System Care İle Güvenlik ve Bakım Bir Arada

Advanced System Care Pro Lisans Fiyatları ve Seçenekleri.

Advanced System Care Pro ile müthiş özelliklere sahip olabilirsiniz. Ancak daha önce ki yazılarım da bahsettiğim gibi IObit kullanıcılarını satın alımlara asla zorlamaz ve onlara temel ihtiyaçları ücretsiz sürümlerde de sağlar, yinede tercih etmek isteyen kişiler için önemli özelliklere sahiptir ve avantajlıdır. Hem güvenlik hemde bakım yazılımını ayrı ayrı satın almak yerine tek fiyat ve tek muhatap ile uygun bir maliyete bunu sağlamak için bulabileceğiniz en iyisi Advanced System Care’dir.

Advanced System Care 1 cihaz Lisansı ile 29.99 Dolar yani 562,88 TL’dir. 3 cihaza kadar tek lisans için ise 89.97 Dolar yani 1688,65 TL ödemek gerekiyor. Ödemeler Döviz kurlarına göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlar yüksek fakat IObit yaptığı yıllık belli periyodlarda ki indirimler ile kullanıcılarını sevindirmeyi seviyor. Bazen birkaç yazılımın lisansını tek fiyatta kullanıcılara sunabiliyor. Takip ederek güzel indirim ve kampanyalardan yararlanarak IObit ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz.

Advanced System Care İle Güvenlik ve Bakım Bir Arada

Advanced System Care Medya ve Kullanıcı Deneyimleri.

Advanced SystemCare, sisteminizin birçok yönünü tarayabilen, onarabilen ve optimize edebilen hepsi bir arada harika bir PC yardımcı programıdır. Yalnızca gereksiz dosyaları, kötü amaçlı yazılımları ve geçersiz kayıt defteri girdilerini temizleyerek bilgisayarınızı rahatsız eden her şeyi düzeltmeyi amaçlar. Sizin PC deneyiminizi optimize etmek için bilgisayarınıza destek verecek. CInet

Yazılımınız yıllar içinde büyük ölçüde gelişti. Disk Tarama, en azından küçük hataları yeniden başlatmadan onarır. Speed ​​UP Turbo Boost, önyüklemeyi, tüm programları ve tarayıcıları da büyük ölçüde geliştirdi. Gerçek şu ki, her şey çok az işlemci veya disk kullanımıyla iyi çalışıyor. Driver Booster’ınız sorunsuz bir şekilde zaman kazandırıyor. Uninstaller’ınızı yıllardır kullanıyorum çünkü tamamen siliyor. Defrager’ınız mükemmel. Makinem programlarınızın yardımıyla ince ayarlı bir saat gibi çalışıyor. Hal Barry Koren

Advanced System Care’deki özellikler harika ve genel görünüm temiz, taze ve modern. Diğer hepsi bir arada sistem bakım programlarını kullandım, ancak hiçbiri ASC 15 kadar etkili olmadı. Programın kullanımı kolaydır. ve çok sezgisel. Birlikte verilen araçlar gerçekten her şeyi içeriyor ve programı çalıştırdıktan sonra bilgisayarım daha hızlı yanıt veriyor. Program, gerekli olmayan kaynakların kullanımını azaltır ve ortadan kaldırır, bu da bilgisayarınızın daha soğuk ve daha verimli çalışmasını sağlar. Bu ürün harika ve sınıfının en iyisi. Dizüstü veya kişisel bilgisayarınızı önemsiyorsanız, Advanced System Care 15’i kullanın! Anthony Baker

IObit Advanced System Care tarafından yayınlanan Medya ve Kullanıcı Yorumları.
Advanced System Care İle Güvenlik ve Bakım Bir Arada

Advanced System Care şuanda 1 milyar aktif kullanıcı sayısını geçmiş durumda olan ve en çok güvelinen bakım uygulamaları arasında zirvede ki yerini koruyor. Microsoft, Asus, Dell, HP, Lenovo, Acer, MSI ve İntel olmak üzere Dünyadaki en büyük Bilgisayar Teknolojisi firmalarına da kendini kanıtlamış durumda ve tüm bu firmaların test ve değerlendirme süreçlerinde 2022 yılının son çeyreğinde 5.0 üzerinden 4.3 alarak en yüksek puanı alan PC bakım yazılımı olmuştur.

5 yılı aşkın süredir Advanced System Care kullanan birisi olarak bu yazımda bende yaşadığım kullanıcı deneyimini sizlerle paylaşmak isterim. Oldukça memnunum 4. Bilgisayarımı aldım ve bu Cihazım da diğerlerinde olduğu gibi yüklediğim ilk yazılımlar arasında Advanced System Care yer alıyor. Tüm takipçilerimize kullanmalarını tavsiye ediyorum.

Yeni bir konu da tekrar burada birlikte olmak üzere takipte kalın, güncel kalın.

Yeniliklerden ve güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Tech Dergi Twitter adresimizi de takip etmeyi unutmayın.

GÜNCEL KONULAR:

Stocard İle Alışverişleriniz Daha Kolay ve Güvenli

Merhaba ben Murat, 27 yaşındayım evli ve bir çocuk babasıyım. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven birisiyim, Tech Dergi'de tecrübem dahilinde sizlere yenilikler ve güncel gelişmeleri aktarıyor olacağım. İletişim E-Posta Adresi: murattimur@techdergi.net

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir