Driver Booster Kullanın PC Sürücülerinizi Güncel Tutun!
  1. Anasayfa
  2. Bilgisayar

Driver Booster Kullanın PC Sürücülerinizi Güncel Tutun!

Merhaba değerli Tech Dergi Takipçileri bugün sizlerle Windows ve MacOS bilgisyarların olmazsa olmazı sayılacak alternatif Sürücü Güncelleme yazılımı nasıl kullanılır ve özellikleri nelerdir? beraber bir göz atacağız.

IObit tarafından geliştirilen Driver Booster bir Sürücü Güncelleme yazılımından çok daha fazlasıdır. Özellikle gün geçtikçe donanım sektörü gelişmekte ve Teknoloji sağlayan firmalar da hemen hemen her gün yeni özellikler ve geliştirmeler ile kullanıcıların karşısına çıkmakta, bununla beraber kullanılan donanımların sistemlerle bütünleştiği kemik nokta olan Sürücü Yazılımları da bir hayli önemli durumda, eski sürümlere sahip sürücüler cihazınız ne kadar iyi ve kaliteli donanıma sahip olsa da tam verimlilik elde etmenize engel olacaktır.

İşte IObit tam olarak bu noktada hem kullanım kolaylığı hem de özellikleri ile kullanıcılara yardımcı olmayı hedefliyor.

Sürücülerinizi Hızlı Bir Şekilde Tarayın ve Basitçe Güncelleyin.

Yeni veya eski bir Bilgisayara sahip olun veya eski donanım yada yeni donanımlara sahip olun, en çok karşılaşılan sorunlar şüphesiz sık sistem çökmeleri, donan ekranlar veya cihaz sorunlarıdır. Güncelliğini yitirmiş, bozuk veya eksik sürücüler, PC cihazlarının her an çalışmamasına neden olabilir. Driver Booster sizin için aygıt sürücülerini en uygun şekilde hızlı bir şekilde kontrol edebilir, indirebilir ve yükleyebilir. getirdiği hızlı düzeltme, PC sisteminizin ve harici aygıtlarınızın yeniden sorunsuz çalışmasını sağlar. Üstelik bunu İnternet olmadığı zaman bile yapabilirsiniz. Bununla birlikte sizin için grafik kartı sürücülerini, ekran bağdaştırıcılarını veya eksik sürücüleri çevrimdışı yükleyebilir.

Driver Booster Kullanın PC Sürücülerinizi Güncel Tutun!

Driver Booster da 6,5 Milyondan Fazla Sertifikalı Sürücü Her Zaman Sizin İçin Hazır.

Driver Booster, bozuk ve güncelliğini yitirmiş sürücüleri hızlı bir şekilde tespit edecek ve sistem ile cihazlar için tam olarak güncel eşleşmeyi bulacaktır. Sürücü veri tabanı, 1200’den fazla büyük markadan 6,5 milyondan fazla cihazı ve sürücüyü destekler. Ayrıca, sürücü kaynaklarının tümü resmi olarak orijinal donanım üreticilerindendir ve Microsoft WHQL testini ve IObit testini geçmiştir.

%75 Daha Az Çökme, Donma ve PC Sorunları İçin Driver Booster!

Sürücü sorunları size cihazlarınız da hem vakit kaybı hem de can sıkıcı sorunlar getirerek rahatsızlık verecektir. Çökme, donma, ses yok, klavye sıkışması veya sık ağ kesintileri, gibi benzer birçok sorun Sürücü güçlendirici, ses, video, grafik ve Wi-Fi bağlantı sorunları gibi bu yaygın cihaz sorunlarını kesin olarak çözmenin yanı sıra daha sorunsuz sistem performansı için tarama ve indirme işlemlerini hızlandıran ücretsiz yerleşik araçlar sağlar.

Driver Booster Kullanın PC Sürücülerinizi Güncel Tutun!

Tamamen Güvenli Sürücü Kaldırma Seçenekleri.

AMD, NVIDIA, INTEL grafik kartı sürücülerini tamamen kaldırmak ve ekran sürücüsü artıklarının tüm izlerini kaldırmak için güvenli ve istikrarlı bir ekran sürücüsü kaldırıcı sağlar. Tamamen yeni sürücü kurulumu, sorunlara neden olan sürücüleri silmek veya GPU’yu AMD’den Nvidia’ya yükseltmek istiyorsanız, bu sürücü kaldırma işlemi olmazsa olmazdır.

Daha Hızlı ve Daha Kolay Sürücü Güncelleyici Özellikleri.

Driver Booster, süreci basit ve hızlı hale getirmek için basit ve kolay tek tıklamalı ara yüzü tasarımına devam ediyor. Ayrıca, tarama ve sürücü yükleme hızı her zamankinden daha hızlı hale geliyor. Mutlak kolaylık gerekiyorsa, her zaman en son sürücü güncellemesini gerçek zamanlı olarak almak için Otomatik Sürücü Güncellemesini etkinleştirebilirsiniz. Bununla beraber kullanımı kolay basit ve sade bir şekilde kullanıcılarına hizmet sağlar.

Ücretsiz Sürümde Bile %100 Sistem Performansını İyileştirme Garantisi.

Sık sık sistem askıda kalıyor veya ani yavaşlama oluyorsa, bazı bozuk sürücüler bilgisayarınızda gizlenmiş olabilir. Driver Booster ile sisteme ücretsiz bir inceleme ve yeni bir güncelleme vermek, sorunları manuel olarak yapmaktan çok daha hızlı bulmaya ve çözmeye yardımcı olabilir. Driver Booster Pro sürümünde olmasanız bile IObit size %100 Sistem performansı garantisi verir. Pro sürümde çok daha kritik ve önemli sürücü güncellemelerini alabilir, hatta donanıma ve cihazınıza bağlı yeni özelliklere sahip olabileceğiniz yazılımları da hiç zorlanmadan kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Driver Booster Kullanın PC Sürücülerinizi Güncel Tutun!

Sistem Geri Yükleme Noktaları İle Sorun Yaşamaktan Korkmayın.

Sistem dosyalarınızı ve ayarlarınızı daha önceki bir noktaya önceki 3 sürüm desteği özelliği ile geri döndürmek istemeniz durumunda, herhangi bir değişiklik yapmadan önce bir geri yükleme noktası oluşturmak güven verici olabilir. Driver Booster, önemli bir güncelleme yapılmadan önce sizin tarafınızdan bir sistem geri yükleme noktası oluşturur ve geçmiş sürümlere dayalı donanım yazılımlarını sizin için güvence altına alır. Böylece sorun yaşamanız durumunda geri dönüş yapabilirsiniz.

IObit Driver Booster Kullanıcı Yorumları.

“IObit’in Driver Booster’ı mevcut en iyi yazılım. Uzun yıllardır tüm IObit Driver Booster’ları ve diğer IObit yazılımlarını kullanıyorum. Driver Booster, dizüstü bilgisayarım için eski sürücüleri buluyor ve diğer IObit yazılımlarını kullanmanın yanı sıra sistemlerimin sorunsuz çalışmasını sağlıyor. Her zamanki IObit, dizüstü bilgisayarımın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için yeni teknolojiyle geliştirilen harika bir yazılımla bunu yeniden yapıyor.” Mike Goggans

“Günde bir tarama, güncel olmayan sürücüleri uzak tutar. Sürücü güncellemelerini tek tek aramak yerine, Driver Booster’a tek bir tıklama bilgisayarımın tüm sürücülerini güncel tutabilir! Driver Booster, özellikle zorlu oyunlar söz konusu olduğunda oyun deneyimimi geliştirdi en son güncellemelere ihtiyacı var. IObit ürünleri bana bilgisayarımın gerçek kapasitesini gösterdi.” M.Talal Hafız

“Dizüstü bilgisayarımla ilgili her türlü sorunu yaşıyordum ve sonunda bunun sürücülerden kaynaklandığını anladım. Dizüstü bilgisayar markamın sunduğu tüm kanalları kullanmama rağmen hala sorun yaşıyordum. Driver Booster’a bir kez tıkladığımda 17 uzun süredir güncellenmeyen yazılımı buldu. güncel olmayan sürücüleri kaldırdım ve aynı hızla düzelttim. Sürücü sorunlarım ortadan kalktı ve dizüstü bilgisayarım çok daha iyi çalışıyor! Sürücü ihtiyaçlarım için başka bir program kullanmayacağım.” Cobus Engelbrecht

IObit Tarafından Yayınlanan Kullanıcı Yorumları.
Driver Booster Kullanın PC Sürücülerinizi Güncel Tutun!

Driver Booster PRO İle Kazanılacak Avantajlar Nelerdir?

  1. Driver Booster Pro ile 6.500.000+ üzerinde olan sürücü yazılımı deposu 8.500.000+ üzerinde yazılıma sahip depo sürümüne erişim olanağı sağlar.
  2. Bununla birlikte Driver Booster sağladığı özel sürücü indirme sunucuları ile çok daha hızlı indirmeyi sağlar.
  3. Sürücüleri Otomatik Güncelleme, Yedekleme ve Geri Yükleme.
  4. Gerekli Oyun Bileşenlerini Alın.
  5. 35+ Donanım Sorununu Tek Tıkla Düzeltin.
  6. Game Ready Sürücülerini Güncelleme Önceliği.
  7. Üstün Teknik Destek.
Driver Booster Kullanın PC Sürücülerinizi Güncel Tutun!

Driver Booster Pro Fiyatı Nedir?

Driver Booster Pro da tek Cihaz için Lisans 19,95 Dolar yani 373,87 TL’dir. Driver Booster Pro sürümünü üç cihaza kadar yükleye bilmek için ise 22,95 dolar ödemek gerekiyor buda 430,09 TL’ye denk gelmektedir. Pro sürüme sahip olmadan da bilgisayarınızı hızlandırmak ve donanım sürücülerini hızlı ve güncel tutmanın en çok seçeneğe sahip alternatifi ise şuan Driver Booster olarak biliniyor.

Uzun zamandır keyifle ve güvenerek kullandığım Driver Booster sürücü alternatifini siz değerli okurlarımıza şiddetle tavsiye ediyorum. Bir başka konuda görüşmek üzere takipte kalın.

Yeniliklerden ve güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Tech Dergi Twitter adresimizi takip etmeyi unutmayın.

GÜNCEL KONULAR:

Ekran Alıntısı Alternatifi FlameShot Özellikleri Nelerdir?

Merhaba ben Murat, 27 yaşındayım evli ve bir çocuk babasıyım. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven birisiyim, Tech Dergi'de tecrübem dahilinde sizlere yenilikler ve güncel gelişmeleri aktarıyor olacağım. İletişim E-Posta Adresi: murattimur@techdergi.net

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir