Acer TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3 Serisine Windows 11 Education geliyor
  1. Anasayfa
  2. Genel

Acer TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3 Serisine Windows 11 Education geliyor

Acer bugün yaptığı açıklama ile bazı dizüstü bilgisayarlarını Windows 11 SE işletim sistemi ile sunmaya başlayacağını duyurdu. Dayanıklılık sertifikaları ve uzun pil ömürleri ile öğrencilerin gün boyu rahatlıkla kullanabilecekleri dizüstü bilgisayarlar, Windows 11 SE veya Windows 11 Pro Education yüklü olarak gelmeye başlıyor.

Acer, Windows 11 SE’yi dizüstü bilgisayarlarında kullanan ilk markalardan biri olarak, yeni işletim sistemini dünyanın dört bir yanındaki okullara getiren pilot programlara cihazlar sağlamak amacıyla Microsoft ile yakın çalıştığını duyurdu.

Acer TravelMate B3 ve Acer TravelMate Spin B3

En yeni işlemcilere sahip TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3, ilk ve orta öğretim seviyelerindeki öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını destekleyen bilgisayar deneyimi sunuyor.

Askeri standartlara göre test edilmiş MIL-STD  810H sertifikalı dizüstü bilgisayarlar, günlük aşınma ve yıpranmaların üstesinden gelebiliyor. Darbe emici tamponları ve güçlendirilmiş tasarımları ile 122 cm’ye varan yüksekliklerden düşmelere ve 60 kg’a kadar doğrudan uygulanan kuvvete karşı koruyor.

Sıvı dökülmesine karşı dayanıklı drenaj tasarımlı klavyeleri cihazı korurken, mekanik olarak sabitlenen tuş tasarımları sayesinde klavyelerin tuş takımları da değiştirilebiliyor.

Acer TravelMate B3 ve Acer TravelMate Spin B3 yenilikçi özellikleriyle öğrencilerin hayatını kolaylaştırıyor. Çok kullanıcılı ortamlarda kablosuz ağlara hızlı bir şekilde bağlanmaya yardımcı olurken, isteğe bağlı gelen 4G LTE bağlantı teknolojisi ile modemden uzakta olsalar bile internete bağlanabiliyorlar.

Windows 11 SE

Microsoft’un eğitim ve fiyat uygunluğu için geliştirdiği yeni bulut öncelikli Windows sürümü Windows 11 SE, basitleştirilmiş tasarım ve düşük maliyetli cihazlar için optimize edilmiş yönetim araçlarına ek olarak, Windows 11’in performans ve güvenilirliğini sunuyor.

TaravelMate B3 ve TravelMate Spin B3 bilgisayarların, Windows 11 Pro Education işletim sistemi yüklü seçenekleri de  kullanıcılara sunuluyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

  • TravelMate B3 ( TMB311-32 ), bu yılın ilk çeyreğinde EMEA bölgesinde 359 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

  • TravelMate Spin B3 (TMB311R-32 ) ise bu yılın ilk çeyreğinde EMEA bölgesinde 539 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir