TikTok Yetenek Avcılığına Başladı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

TikTok Yetenek Avcılığına Başladı

Son zamanların moda uygulaması TikTok’un Yetenek Programı başvuruları 11 Ocak 2020 tarihine kadar devam ediyor. 2019 yılını kutladığı büyük etkinlikte Yetenek Programını başlatan ve kullanıcılarını her zaman yaratıcılığa ve orjinal içeriğe teşvik eden TikTok; bu girişimle uygulama içerisindeki kaliteli, yaratıcı ve orjinal bir içerik ekosistemi kurmayı hedefliyor.

İlk aşamada kullanıcılar; komedi, spor, oyun, moda, yemek ve diğer popüler alanlarda videolarını #benikeşfet etiketiyle yayınlayacaklar. Videolar arasından seçilecek 100 kişi bu programa katılmaya hak kazanacak. 12-19 Ocak tarihleri arasında yapılacak değerlendirme sürecinin ardından program resmi olarak başlayacak. TikTok kullanıcıları şimdiden #benikeşfet etiketiyle ile 1500’den fazla video paylaştı.

Başvuru Süreci

TikTok Yetenek Programında 18 yaş sınırı belirlendi. Yaratıcı ve orjinal içerik üreten kişiler kampanya sayfasından başvuru formunu dolduracaklar. Daha sonra TikTok’ta belirledikleri kategorilere ait 5 videoyu #benikeşfet etiketiyle paylaşıyor. Şimdiye kadar #benikeşfet etiketi altında 1,500’den fazla video paylaşıldı.

Katılmaya Hak Kazananlara ‘Destek Paketi’

Yetenek programına katılmaya hak kazanan içerik üreticileri, uygulama içi açılış sayfası ve reklam alanlarıyla görünürlük desteği, TikTok’ ta becerilerini ve yeteneklerini nasıl sergileyeceklerini daha iyi öğretmek için atölye çalışmaları, resmi hesap onayı ve videoların nasıl daha iyi çekileceğine dair püf noktaları için doğrudan destek hattını içeren bir özel destek paketi elde edecekler.


Bu destek hattında ayrıca TikTok içerik ekibi video oluştururken sorun yaşayan seçilen içerik üreticilerine bire bir yardım sunacak.Bol Şanslar…

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz

Yazar Hakkında

Teknoloji ve spor meraklısı bir türk genci..

Yorum Yap