XPG HUNTER DDR5 RAM Oyuncu Belleklerinde Yeni Çıtayı Belirliyor
  1. Anasayfa
  2. Genel

XPG HUNTER DDR5 RAM Oyuncu Belleklerinde Yeni Çıtayı Belirliyor

Markanın HUNTER modeli yeni oyuncu bellekleri yüksek frekans hızları, gelişmiş stabilite teknolojileri ve Intel XMP 3.0 desteğiyle oyuncu belleklerinde standartları değiştirecek

26.01.2022 – Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, oyunculara yönelik yeni HUNTER DDR5 DRAM modüllerini tanıttı. Yeni bellek modeli performans, kararlı çalışma, veri güvenilirliği ve hız aşırtma (overclocking) desteği gibi özellikleriyle oyuncu bellekleri için yeni standartları belirliyor.

Oyuncu Belleklerinde Yeni Bir Çağ

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde duyurulan XPG HUNTER DDR5 RAM, son derece sade bir tasarımla kullanıcıların karşısına çıktı. Modülün tamamını kaplayan siyah renkli metal soğutucu çalışma sıcaklığını dengede tutarak her zaman stabil bir performans elde edilmesini sağlıyor. Yeni DDR5 arabirimi sayesinde 5200MT/s hıza ulaşabilen HUNTER, oyunculara büyük bir performans artışı veriyor.

XPG HUNTER yalnızca performansını artırmakla da kalmıyor, 1.1V düzeyindeki güç tüketimi ile bir önceki nesle göre enerji verimliliği bakımından daha iyi bir seviyeye çıkıyor. Üstelik dâhili bir güç yönetim devresine (PMIC) sahip olan model, bu sayede daima stabil bir enerji akışına kavuşuyor ve böylece hem performansı sabit kalıyor hem de daha uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

Hata düzeltme kodu (ECC) teknolojisini de bünyesinde barındıran XPG HUNTER, böylelikle veri aktarımında yaşanabilecek olası hataları da anında tespit edip düzeltebiliyor. Bu da ürünün çalışma istikrarını ve güvenilirliğini üst seviyeye taşıyor.

XPG HUNTER DDR5 RAM Oyuncu Belleklerinde Yeni Çıtayı Belirliyor
XPG HUNTER DDR5 RAM Oyuncu Belleklerinde Yeni Çıtayı Belirliyor

XMP 3.0 ile Gelişmiş Overclock

Tüm oyuncu belleklerinde Intel’in XMP teknolojisine yer veren XPG, HUNTER DDR5 bellekleriyle XMP 3.0 teknolojisine terfi ediyor. Bu teknoloji kullanıcılara BIOS ayarlarıyla uğraşmadan tek tıklamayla belleklerin performansını maksimum seviyeye çıkarabiliyor.

XPG HUNTER’ın ülkemizdeki piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı önümüzdeki günlerde açıklanacak. XPG HUNTER ve diğer XPG ürünleri hakkında bilgi almak için markanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Monster Pusat Usb Broadcast Mikrofonu İncelemesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir