Xiaomi Watch Color 3 yakında raflarda yerini alacak
  1. Anasayfa
  2. Genel

Xiaomi Watch Color 3 yakında raflarda yerini alacak

Orta Asya pazarının dev ismi Xiaomi yakında Watch Color 3 ürününü piyasaya sürmeyi hedefliyor. Ayrıca M2134W1 model numaralı Watch Color 3 modelinin sertifikasyon sürecinden geçtiği ortaya çıktı.

Çinli firma Xiaomi yeni bir akıllı saatle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde yine Çinli 3C ve TENAA sertifikasyon kurumlarının kayıtlarında, M2134W1 model numarasına sahip Xiaomi markalı bir akıllı saat olduğu ortaya çıktı. Söz konusu olan bu cihazın Watch Color 3 adı altında piyasaya sürüleceği bildirildi.

xiaomi watch color 3

Xiaomi Watch Color 3 yeni özelliklerle geliyor

Yayınlanan belgelere göre akıllı saat 5W şarj desteği ile geliyor. Ek olarak GPS modülü ve yüksek kapasiteli pilden de bahsedilmiş. Önceki nesil olan Watch Color 2’de ise 470 mAh pile yer verilmişti ve bu pil 10-12 güne kadar dayanabiliyordu. Ancak yeni modelde de eSIM işlevi ve LTE bağlantısı olmayacak.

Xiaomi Watch Color 3 için büyük boyutlarda bir ekran beklentisi de var. Çinli üretici, Watch Color 2 cihazında 1.43 inçlik bir ekran kullanmıştı ve saat in boyutları 46.5 x 47.3 x 11 mm idi. Sertifikasyon sürecinde, Watch Color 3 ile ilgili şimdilik bu bilgilere sahibiz. Daha fazlası için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir