Eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz İlginc 10 İnternet sitesi!
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz İlginc 10 İnternet sitesi!

Bazen sıradan, bilindik internet siteleri yerine hiç görmediğimiz internet sitelerine bakmak isteriz. Bazen boşa vakit öldürmek bazen oyun oynamak ya da sadece eğlenceli vakit geçirmek için olabilir bu istek. Bu yazıda sizler için ilginç bulduğumuz 10 internet sitesini derledik.

Kod yazarı gibi mi görünmek istiyorsunuz?
Çok havalı ve ilgi çekici görünen oysa günümüzde hayatı yöneten kod ve yazılım yapmak kolay değil. Peki ya size rastgele tuşlara dokunup kod yazarı gibi görünmenizi sağlayacak bir site var desek?
https://hackertyper.com/

‘Yeni fotoğraflar istiyorum’ mu diyorsunuz?
‘Dünyadaki her kareden bir fikrim var ben artık gezegenin dışına çıkmak istiyorum.’ diyorsanız her gün dünya dışı yeni bir fotoğraf yayınlayan bu internet sitesi sizi tatmin edebilir.
https://apod.nasa.gov/apod/astropix.ht

‘Ben dünyaya açılmak istiyorum.’ diyenler, buraya!
‘Ya aslında İspanyolca benim öğrenmek istediğim bir dil ama nereden ücretsiz kaynak bulabilirim ki?’ Diyenler, bu link ile hayallerine güzel bir başlangıç yapabilir. https://www.duolingo.com/

İngilizce kitaplar çok pahalı diyenler buraya toplansın!
İngilizce kitaplar, Türkçe versiyonunun 5-6 katına satılıyor. Ama bu internet sitesi sayesinde İngilizce kitap okuyabilirsiniz. Hem de ücretsiz!
https://www.onread.com/

‘Ben simetri delisiyim!’ diyenler var mı?
Bu site sayesinde ilginç simetrik şekiller oluşturup kendi resminizi, posterinizi, duvar kağıdınızı yapabilirsiniz.
http://weavesilk.com/

Zaman geçirmelik minik oyunlar arıyorum’cular!
Bazen internetten indirdiğimiz bir şeyi beklemek sıkıcı olabiliyor. Bu sırada imdada bu tarz minik ve kısa oyunlar yetişiyor. Yazımızı okuduktan sonra oyun oynamak isteyenler buraya hemen!
http://weavesilk.com/

Faydalı bir şeyler yapmak isteyenlere gelsin buraya.
İngilizce test doldurup aç insanlara yardım eden bir internet sitesi. İngilizce’nizi geliştirip sitenin yardım vaadi ile insanlara yardımcı olabilirsiniz.
https://freerice.com/age-screen

Müzik benim ruhumda var!
Sadece birkaç yere tıklayarak kendi müziğiniz yapabileceğiniz hem de uygulaması olan bir site önerimiz var desek? Bilgisayar formatı için demo modunu seçin.
https://www.incredibox.com/demo/

Beni dersler kesmez testleri de çözmek istiyorum.’ diyen tayfa,
İngilizce testler içeren bu internet sitesi sayesinde hem farklı konulardan testler çözebilir, hem de kelime haznenizi geliştirip seviyenizi geliştirebilirsiniz.
https://lizardpoint.com/

Bütün bu ve bunun gibi eğlenceli ve öğretici şeyleri takip edebileceğiniz bir platform var desek?
Teknoloji, güncel haber, hafta sonu için eğlenceli aktiviteler bulabileceğiniz, girince çıkmak istemeyeceğiniz o internet sitesi icat edildi evet. Arama motorunuza kaydetmeyi ve her gün güncel haberleri okumayı unutmayın. https://www.techdergi.net/

Her gün saat 22.00 da günün özetini almak için buradan ücretsiz bir şekilde abone olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap