Twitter, Bu Sefer “Podcast” Sekmesini Test Ediyor
  1. Anasayfa
  2. Genel
Trendlerdeki Yazı

Twitter, Bu Sefer “Podcast” Sekmesini Test Ediyor

Dünyanın dört bir yanında büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal medya uygulaması Twitter, birçok yeni özellik üzerinde aktif olarak testler yapıyor.

Twitter, ana uygulama içerisinde bir “podcast” testi yapıyor. Yeni özellik için bir simge de hazırlayan şirket, son yılların popülerliği iyice artan “podcast” furyasından uzak kalmayacak gibi görünüyor.

Uygulama “podcast” özelliğinin yanı sıra başka şeyler de geliştirmeye devam ediyor. Son ortaya çıkanlara göre Twitter Blue abonelerine yakın bir zamanda 1080P çözünürlüğünde video yükleme desteği verilecek gibi görünüyor.

Şirket, bir çok yeni özelliği ile gündemde kalmaya devam ediyor. Örneğin Jane Manchun Wong tarafından bulunan makaleler özelliği gibi. Bu yeni özellik kullanıcıların çok uzun içerik paylaşımı yapmalarına imkan tanıyacak. Yüksek ihtimalle 2 veya 3 ay içerisinde geniş çaplı olarak kullanıcılara sunulacak olan özellik, ortaya çıktığı kadarıyla temel metin düzenleme özelliklerine de sahip olacak. Düzenleme özellikleri arasında kelimeleri koyu ya da eğik yapma, kelime altına ya da üstüne çizgi koyma ile kod ekleme seçenekleri yer alacak.

Amazon Prime Video Mart 2022 takvimi açıklandı

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir