Tavsiye Ettiğimiz 3 Haber Uygulaması
  1. Anasayfa
  2. Genel

Tavsiye Ettiğimiz 3 Haber Uygulaması

Ülkemizde ve Dünyada yaşanılan gelişmeleri her an mobil cihazlarınızda takip edebilmek için kullanabileceğiniz uygulamaları sizler için derledik. Severek kullandığımız ve düzenli olarak haberleri takip ettiğimiz uygulamaları sizlerle paylaşmadan önce bir çok anlamda inceleyerek ve kullanarak tavsiye ediyoruz. Haber uygulaması denildiğinde akla bir çok farklı uygulama gelecektir fakat bu uygulamaları kullanım ve deneyimlerimiz neticesinde sizlerle paylaşıyoruz.

Konuyu daha fazla uzatmadan uygulamalara geçelim.

1- SQUID – Haberler & Dergiler

Tavsiye Ettiğimiz 3 Haber Uygulaması
Squid Uygulaması

Squid ile Spordan modaya, teknolojiden, dünyadan haberlere kadar 100 farklı kategoriden istediklerinizi seçerek ve 40 farklı ülke arasından istediklerinizin haberlerini yerel dilinde okuyabilirsiniz. Haberleri direkt kaynağından okumanızı sağlayan Squid ayrıca Okuyucu Moduyla da çeşitli özellikler sunuyor. Ayrıca bu uygulama üzerinden bizim haberlerimize de ulaşabilirsiniz.

2- Flipboard

Tavsiye Ettiğimiz 3 Haber Uygulaması
Flipboard Uygulaması

Keşfedecek ve takip edecek çok sayıda ilgi alanı ve kişi sayesinde fotoğraftan haberlere, seyahatten teknolojiye, tasarımdan yemeklere kadar herkesin ilgisini çekecek haberlere ve içeriklere bu uygulama üzerinden ulaşabilir ve ilgi duyduğun 9 kategoriye hızlıca ulaşabilirsin. Ayrıca seninle aynı ilgi alanlarını paylaşan Flipboard topluluğun diğer üyeleriyle iletişime geçebilirsin. Bu haber uygulaması hakkında fikirlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

3- Sputnik

Tavsiye Ettiğimiz 3 Haber Uygulaması
Sputnik Uygulaması

Sputnik ile uluslararası haberlere, analizlere ve online radyo yayınlarına 7/24 ulaşabilir, beğendiğiniz makaleleri kaydederek çevrimdışı olduğunuzda da okuyabilirsiniz. Yukarıdaki uygulamalar gibi Sputnik de son dakika haberlerine hızlıca ulaşabilir, bir çok kategoride yerel ve dünyadan haberlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz ve daha fazla bu tarz içerikler istiyorsanız yorum kısmından bizlere tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca bunların haricinde bir haber uygulaması kullanıyorsanız bizlere deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz.

Bizleri Instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir