Spotify, Sanatçı Tanıtım Kartları’na Türkçe seçeneği geldi
  1. Anasayfa
  2. Genel

Spotify, Sanatçı Tanıtım Kartları’na Türkçe seçeneği geldi

Spotify, sanatçılara ve onların ekiplerine sosyal medya gibi platformlarda kullanmak üzere kişiselleştirilmiş görseller oluşturmaları için yeni bir yol sağlayan Sanatçılar için Tanıtım Kartları (artists.spotify.com/promocards) ile ilgili üç yeni güncellemesini duyurdu.            

1. Sanatçılar için Spotify Tanıtım Kartlarına Türkçe, Felemenkçe, İtalyanca, Japonca, Korece ve Rusça olmak üzere altı dil daha ekleyerek, dil sayısını on bire çıkardı.

2. Spotify Charts lansmanının bir parçası olarak sanatçılar ve ekipleri artık, şarkıları yeni Spotify Charts sitesinde herhangi bir listeye girdiğinde Tanıtım Kartları oluşturabilecek. Tek yapılması gereken, promosyon kartları sitesinde şarkıyı aramak ve seçmek, ardından “Özelleştir” butonuna tıklayarak, “Odaklanma” öğesini “Dönüm Noktası” olarak değiştirmek ve paylaşmak. Charts sitesinde ise chart’taki bir öğenin yanındaki “daha fazla” ifadesine dokunup, “Tanıtım Kartını Paylaş” butonuna tıklamanız yeterli.

Spotify, Sanatçı Tanıtım Kartları’na Türkçe seçeneği geldi

3. Ayrıca 30 yeni çalma listesi ekliyor: Bollywood Butter, Code 32, Éxitos Espana, Grand Hit, Hot Hits (BE, Greece, Italia, NL, Portugal, Türkiye), In Russian,  Indie Squat, Jasmine, Lemonade, Listen Local, me right now, Mixto, Modus Mio, Mood Ring, OPM Rising, Pop Rising Philippines, PVNCHLNRS, RAP GENERACJA,  Russian Dance, Tatak Pinoy, Tokyo Super Hits, Trapperz Brasil, ฮิตติดกระแส, 最Hit華語榜, 最Hit粵語榜. Bu yeni eklemelerle birlikte site, 95 çalma listesine ev sahipliği yapacak.  

Spotify, Sanatçı Tanıtım Kartları’na Türkçe seçeneği geldi

Daha fazla bilgi için blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gündüzleri rakamlarla savaşırken, geceleri kelimelerle dans etmeyi seviyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir