SDN Summit 2024, Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

SDN Summit 2024, Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı

Türkiye’nin teknoloji alanındaki önemli üreticilerinin ve girişimcilerinin bir araya geldiği SDN Summit 2024, 27-28 Nisan tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

SDN Summit, katılımcılarının Türkiye’nin ve global markaların teknoloji alanındaki vizyonunu, inovatif gelişimlerini paylaştığı önemli bir etkinlik konumunda. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, KOSGEB, Hepsiburada, Turkcell, Getir gibi kurumların üst düzey yöneticilerinin de bu etkinlikte; kurumların yanısıra birçok girişimci markası, sektörün ilgi gören isimleri de konuşmacı konumunda yer aldı.

SDN Summit 2024

SDN Summit açılışını Hakkı Alkan yaptı

Etkinliğin düzenleyicisi ve ShiftDelete.net CEO’su Hakkı Alkan, SDN Summit 2024’ün açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Konuşmasında; Türkiye’nin ve dünyanın teknoloji gelişimine, vizyonuna değinen Hakkı Alkan ayrıca katılım ilgisinden de memnun olduğunu belirtti.

Türkiye’de Telekomünikasyonun Dönüşümü başlığı altında Turkcell üst düzey yetkilisi Dr. Ali Taha Koç konuşma gerçekleştirdi. Sonrasında ise Hakkı Alkan’ın moderatörlüğünde; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mehmet Fatih Kacır ile kısa bir söyleşi gerçekleşti.

Etkinliğin bazı önemli isimleri

SDN Summit boyunca ziyaretçilerin etkinliği dolu dolu geçirmesi hedeflenmiş. Fuar alanı içerisinde markaların standları, inceleme için ortama sunulan TOGG aracının bir örneği, Vestel, Binance, VR eğlence alanları, Monster vb. yer aldı.

Ek olarak KOSGEB, Google Türkiye, TikTok Türkiye, Havelsan, Vestel, Getir, Bitaksi gibi şirketlerin konuşmacılarının da söyleşileri ve panelleri gerçekleştirildi.

SDN Summit 2024, Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı

Etkinlik ile ilgili bize nazik davetleri için Shiftdelete ekibine ve alanda bizi ağırlayan Haliç Kongre Merkezi çalışanlarına ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir