1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Logitech G502 X oyun faresi Çin’de satışa sunuldu

Logitech G502 X oyun faresi Çin’de satışa sunuldu

Rakipsiz oyun performansı sunan Logitech G502 X oyun faresi Çin’de 499 yuan (69 $) karşılığında piyasaya sürüldü. G502 X, bir Hero 25K optik sensör ve Lightforce optik mikro hareket özellikleri ve göz alıcı RGB ile geliyor. Ürün geçen ay Hindistan’da tanıtıldı. Logitech G502 X oyun faresi, 89g ağırlığıyla kullanımını daha az stresli hale getiren ince duvarlı dış iskeletler ve çok hafif kaydırma tekerlekleri kullanıyor.

Dahili Hero 25K yüksek hassasiyetli oyun sensörü, G Hub yazılımını kullanarak sıfır yumuşatma, filtreleme ve beş adede kadar hassasiyet seçeneği sunuyor. Yeni Lightforce optik mikro hareket ve Lightspeed kablosuz bağlantı teknolojisi ile oyun severlere yaraşır bir deneyim sunuyor.

Logitech G502 X oyun faresi Çin'de satışa sunuldu

Lightforce, optik ve mekanik anahtarların bir karışımı olan bir mikro anahtar teknolojisidir. Yüksek oktanlı bir oyun deneyimi sağlamak için her iki anahtarın en iyisini birleştirir. Lightsync flama, oyun deneyimini hızlandırmak için göz kamaştırıcı bir aydınlatma imkanı sağlıyor. G502 X, oyuncunun cihazı kullanırken oldukça sürtünmesiz bir deneyim yaşamasını sağlayan PTFE fare ayaklarıyla oyunculara önemli bir avantaj kazandırıyor. 

Logitech G502 X Plus’ın sunduğu her şeyden en iyi şekilde yararlanmak için hem Windows hem de Mac için kullanılabilen G Hub masaüstü yazılımını indirmeniz gerekiyor. Orada her bir düğmeyi çok özel makrolarla programlayabilecek, farenin kendisinden tasarruf etmek için 5 adede kadar profil oluşturabilecek, RGB ışıklarını ayarlayabilecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir