1. Anasayfa
 2. Oyun

PUBG MOBILE için Cadılar Bayramı Güncellemesi

PUBG MOBILE için Cadılar Bayramı Güncellemesi
16.10.2019 güncellemesi

Hayatımıza bir anda giren ve çoğumuzun kendimizi içinde bulduğu zamanla evde film izlemek yerine aile içi PUBG oynama etkinliklerinde bulmuşuzdur. Oynamayana bile merak uyandırıp “neymiş bu PUBG acaba indirip denesem mi?” diye geçmiştir.

Hiç Oynamayanlar için Nedir Bu PUBG ?

Oyunun amacı; 100’e kadar oyuncu, ıssız bir adaya paraşütle atlayarak etrafta silah, araç ve çeşitli kaynaklar bularak, tüm rakiplerini yenerek ve giderek daralan oyun alanında hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyor.

16.10.2019 tarihinden itibaren PUBG MOBİLE oyuncuları, ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden yapacakları güncelleme ile bambaşka bir oyuncu deneyimine imza atacak.

Türkiye ve dünyada en çok oynanan mobil oyunlardan olan PUBG, merakla beklenen 0.15.0 güncellemesini yayınladı.

0.15.0 içerik güncellemesi kapsamında tüm PUBG MOBILE haritalarına ve oyun türlerine eklenen yeni özellikler arasında şunlar yer alıyor:

Zombileri Öldür, Özel Biyolojik Silahları Kazan

PUBG MOBILE bu yılın başında Resident Evil 2 ile gerçekleştirdiği ortaklık kapsamında oyuna Survive Till Dawn modunu ekleyerek, zombileri savaş alanına çıkarmıştı. Bugünden itibaren oyuncular yenilenmiş silahlar ve cadılaştırılmış canavarlarla savaşarak tam bir “Cadılar Haftası” ruhuna girecek. Terkedilmiş fabrikalarda yeni bir insan düşman grubu dahil ediliyor. Oyuncular bu bölümde düşmanları ve cadıları öldürerek gelişmiş özel biyolojik silaklar kazanma şansı elde edecek.

Yeni ve Daha Güçlü Araçlar

 • BRDM-2 Amfibik Zırhlı Araç – Oyuncular sadece işaret fişeği ile çağrılabilen ve alınan hasarı azaltan bu özel tankla hem karada hem de suda yolculuk edebilecekler.
 • Çıkıntılara Tutunma – Uzun süredir beklenen çıkıntılara tutunma özelliği ile oyuncular binalar ve konteynerler arasında tırmanarak daha önce erişilemeyen noktalara gidebilecekler.
 • Desert Eagle – Tüm tabancalar arasında en yüksek hasara ve namlu çıkış hızına sahip bu yeni tabanca, kurşun başına 62 hasar verir. Lazer Nişangâh, Holografik Nişangâh, Silah Lazeri ve şarjör eklentilerine hazır halde geliyor.
 • Petrol Varilleri – Tüm haritalarda bulunabilen araç petrol varilleri üzerlerine birkaç kurşun atarak patlatılabiliyor.
 • Grafiti – Oyuncular artık dört farklı grafiti tipiyle kendi işaretlerini savaş alanına bırakabilecekler.
 • Silah iyileştirmeleri ve ek düzenlemeler M16A4, Vector, UMP45 ve MK47 Mutant silahları yeni eklentiler, mühimmat türleri ve taşıma kapasitelerinin yanı sıra diğer performans ve grafik iyileştirmeleri ile geliştirildi.

Ağır Silah Modu Yolda

 • Helikopterler – Oyuncular, yeni saldırı helikopteri ile artık gökyüzüne yükselip düşmanlarını havadan avlayabilecek.
 • Süper Silah Sandığı – Düzenli olarak ortaya çıkan ve 3 dakikadan sonra etkinleşen yeni bir sandık. Hava yardımı silahları, Seviye 3 Zırh ve Ağır Silah Modu silahları ve benzeri özellikler içerir.
 • Takım Arkadaşı Canlandırma – Ölen takım arkadaşlarınızın kimlik kartlarını toplayıp en yakındaki İletişim Kulesi’ne götürdüğünüzde, hızlıca onları canlandırabileceksiniz.
 • Yeni Ağır Silah Modu Silahları – Patlayıcı RPG-7, M3E1-A, M79 Bomba Atar ve M134 minigun artık oyunda.
 • Hava Saldırısı Sinyali – Oyuncular haritadaki hedef bölgelere hava saldırısı düzenleyebilecek.
 • Araç Tamir Paketleri – Paketlerle birlikte hasar almış araç ve tekerlekler tamir edilebilecek.
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir