Philips 8506 Performans Serisi The One Televizyon
  1. Ana Sayfa
  2. Televizyon

Philips 8506 Performans Serisi The One Televizyon

Philips TV & Sound markası,‘’Philips 8506 Performans Serisi The One“ televizyonuyla dünyayı kasıp kavuran Black Friday kampanyasını renklendirmeyi hedefliyor. 

‘’Paranızın karşılığını veren televizyon’’ fikriyle üretilen Philips The One; 4K UHD, Android TV kategorisinde yer alıyor. Ürün, tüketicilerin bir televizyondan bekleyebileceği en yüksek kalitede görüntü ve ses gibi tüm özellikleri en iyi fiyat performansıyla sunmasıyla öne çıkıyor. 

Son yıllarda televizyonlarda izlenen içeriklerin değişmesi ve izleyicilerin Netflix, Amazon Prime gibi platformlara yönelmesiyle Smart TV’ler vazgeçilmez hale geldi. Philips The One; smart TV olmasının yanında 3 taraflı Ambilight ile görüntüyü televizyondan dışarı taşırarak izleyicilerine daha büyük ekranda televizyon seyretme hissini yaşatıyor. Şık tasarıma sahip ‘Philips The One”  içinde bulunduğu ortamın ambiyansını anında değiştiriyor ve çok daha keyifli bir hale getiriyor.  

Birinci sınıf Dolby ses ve video formatı desteği, 3 taraflı Ambilight aydınlatma, P5 Perfect Görüntü Motoru, HDR10+, Dolby Atmos ve sesli kontrol özellikleriyle televizyon bulunduğu klasmanın en iyilerinden.

Philips 8506 ambiyans ışığı


 Serinleyen Akşamlarda Ekran Keyfi Yapmak İsteyenler için Birebir

Dünyanın en iyi görüntü işlemcisi olan P5* sayesinde video akışlarında bile son derece net, pürüzsüz ve kusursuz görüntüler sunan The One; film yapımcıları tarafından kullanılan ve piksel bazında eşsiz ve etkileyici 3D ses sunan Dolby Vision ve Dolby Atmos özelliklerine sahip.

Sinema kalitesinde seyir keyfi için kumanda üzerinde bulunan Netflix tuşuyla saniyeler içerisinde platformdaki birçok dizi ve film içeriğine kolayca erişim sağlanıyor.

Philips 8506 The One; 50’’(126 cm), 58’’(146 cm),  65’’(164 cm), 70’’(177 cm) ve 75‘’(189 cm) boyutlarıyla raflarda yerini alıyor.  

https://www.philips.com.tr/c-p/58PUS8506_62/8500-series-4k-uhd-led-android-tv

Philips 8506 görünümü

Ambilight TV’lerde Soundbar Bundle Kampanyası

Philips TV & Sound; Black Friday kampanyalarının yanı sıra, televizyonda izlediği her içerikteki heyecanı artırmak isteyenlere yönelik bir kampanya daha sunuyor. 

Philips Ambilight’lı TV modellerinden birini satın alan tüketicilere Philips B6305, B6405, B5305 soundbar modellerinden biri indirimli!

Kampanya hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: 

https://www.philips.com.tr/c-w/kampanyalar/philipssoundbarkampanyasi.html

Cisco, Her Mobil Cihaza Bağlanabilen Webex Go’yu Tanıttı

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap