“Muhteşem Makineler” National Geographic Ekranlarında Başlıyor
  1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

“Muhteşem Makineler” National Geographic Ekranlarında Başlıyor

Altı bölümden oluşan ve mühendislik harikalarının sırlarını konu alan “Muhteşem Makineler” belgesel serisi 10 Mart Perşembe akşamı saat 22.00’de National Geographic ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Dünyanın devasa makinelerinin iç işleyişine büyüleyici bir yolculuk yaparak, dev boyutlarının ardındaki en son teknolojiyi ve mühendisliğin uç noktalarını konu alan“Muhteşem Makineler” belgesel serisi 10 Mart Perşembe akşamı saat 22.00’de National Geographic ekranlarında.

Altı bölümden oluşan seri, dünyanın benzersiz devasa makinelerinin muhteşem tasarımlarını bilinmeyen detaylarıyla gözler önüne seriyor ve yalnızca bu makineleri çalıştırmakla kalmayıp, aynı zamanda dünyayı büyük ölçüde değiştiren mekanik sırları da ortaya çıkarıyor.

Bilimin, keşfin ve hikâye anlatımının gücüne inanarak 130 yılı aşkın bir süredir dünyanın en güvenilir markalarından biri olmayı sürdüren National Geographic’in birbirinden iddialı yapımlarını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izleyebilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir