Marvel, Spider-Man: Freshman Year ve daha da fazla X-Men ’97 ile animasyona katılıyor
  1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

Marvel, Spider-Man: Freshman Year ve daha da fazla X-Men ’97 ile animasyona katılıyor

Marvel’ın canlı aksiyon projeleri, bu yılki San Diego Comic-Con için insanları heyecanlandıran şeyin büyük bir parçası olsa da, stüdyonun Hall H sergisi, animasyonun MCU’nun geleceğinin büyük bir parçası olacağını açıkça ortaya koydu.

Marvel Studios yayın, TV ve animasyon başkanı Brad Winderbaum ve görsel geliştirme başkanı Ryan Meinerding, I Am Groot serisini duyurmanın yanı sıra Spider-Man: Freshman Year, X-Men, ’97, Marvel Zombies ve What If…? ile ilgili yeni ayrıntıları görüşmek üzere Hall H’de sahne aldı.

İlk sezonu gibi, What If…?’in ikinci ve yeni duyurulan üçüncü sezonları da bir kez daha Watcher’a (Geoffrey Wright) odaklanacak ve o şu anda MCU’yu oluşturan birçok farklı gerçekliğe çoklu evren üzerinden bakıyor. Watcher’ın What If…?’in ilk sezonunda insanların hayatlarına nasıl aktif olarak dahil olduğu göz önüne alındığında, dizi ilerledikçe ve önceki MCU filmlerinden önemli anları yeniden hayal etmeye devam ettikçe kuralların biraz farklı olması muhtemel.

What If…? Sezon 2’nin 2023’ün başlarındaki prömiyeri, orijinal X-Men animasyon serisinin evreninin, X-Men ’97’nin çıkış yapması ve bir dizi “90’ların ikonik zaman çizelgesinde yeni hikayeler” keşfetmesiyle teknik olarak MCU’nun bir parçası olma şansı var. orijinal seri”, bir basın açıklamasına göre. What If…? gibi, X-Men ’97 zaten ikinci bir sezon için yenilendi, bu da serinin nostaljik çekiciliği ve mutantların Marvel filmlerine yaklaşması düşünüldüğünde sürpriz değil.

Benzer şekilde şaşırtıcı olmayan ama yine de merak uyandıran bir haber, Marvel’in baş yapımcı Jeff Trammell’in yeni animasyon Spider-Man: Freshman Year serisinin Peter Parker’ı “MCU’da Örümcek Adam olma”nın ilk birkaç yılında (çoğul) izleyeceği yönünde. Peter’ın tam bir Avenger olma yolculuğu, Marvel’ın önceki canlı aksiyon filmlerinde zaten oldukça iyi belgelendiğinden, Birinci Sınıf ve İkinci Yıl, önemli ayrıntıların büyük ölçüde farklı, büyüleyici şekillerde ortaya çıktığı alternatif gerçekliklerde yer alıyor.

Spider-Man: Freshman Year, 2024’te Disney Plus’ı vurmaya hazırlanıyor.

I Am Groot dizisi için ilk fragman yayınlandı

Çevirmen

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir