THE BEAR 2. Sezon Ne zaman? İşte Detaylar!
  1. Anasayfa
  2. Dizi - Film

THE BEAR 2. Sezon Ne zaman? İşte Detaylar!

İzleyicilerine protein ve karbonhidratı bol görsel şölenli güçlü bir dramedi sunan ‘The Bear’, merakla beklenen 2’nci sezonuyla dönmeye hazırlanıyor. 19 Temmuz’dan itibaren Disney+’taki yerini alacak olan ve başrol oyuncusu Jeremy Allen White’a bu sene Altın Küre Ödülü kazandıran dizinin yeni sezonunda mutfaktan yükselen sıcaklık artacak. 

THE BEAR 2. Sezon Ne zaman? İşte Detaylar!

İSTANBUL, Türkiye (Mayıs 2023) – Sadece Disney+ kataloğunun değil, geçtiğimiz sezon yayına girmesiyle birlikte dizi dünyasının en çok izlenen ve konuşulan yapımlarından olan The Bearın yeni sezonunun yayın tarihi açıklandı. 19 Temmuz’dan itibaren yalnızca Disney+ üzerinden izleyicileriyle buluşacak olan dizinin yeni sezon ilk tanıtımında The Beef kapanmış gözükse de Altın Küre ödüllü oyuncu Jeremy Allen White’ın hayat verdiği Carmen “Carmy” Berzatti, mutfaktaki yerini alacak. 

Yeni sezonda kadrosuna Emmy ödüllü Bob Odenkirk’ü konuk oyuncu olarak dahil ederek heyecanı yükselten ‘The Bear’, son dönemde rol aldığı yapımlarla dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Molly Gordon’ı da mutfağına davet ediyor. 

Genç ve yetenekli şef Carmy’nin kendisini bir anda aile işletmesi olan sandviç dükkanı The Original Beef of Chicagoland’de bulmasıyla yaşanılanları anlatan ‘The Bear’ın 2’nci sezonunda White’a Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Abby Elliott, Lionel Boyce, Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson ve Matty Matheson eşlik etmeye devam edecek. 

“Yes, chef!” (Tamam, şef!) cümlesinin yeniden yükseleceği ‘The Bear’19 Temmuz’dan itibaren Disney+’ta ocağı harlamaya başlayacak.   

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir