Marshall Fark Yaratan 2 Yeni Modelini Satışa Sundu
  1. Anasayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
Trendlerdeki Yazı

Marshall Fark Yaratan 2 Yeni Modelini Satışa Sundu

Hoparlör ve kulaklıklarında üstün ses kalitesi ve ikonik tasarımlarıyla öne çıkan Marshall, yeni kablosuz kulaklık modelleri Motif A.N.C ile Minor III BT modellerini kullanıcıların beğenisine sundu.

Bünyesinde barındırdığı özelliklerle daha kişiselleştirilmiş dinleme deneyimi sunan Marshall Motif A.N.C ve Marshall Minor III BT, uzun pil ömürleri, suya dayanıklılıkları ve ses teknolojisi ile müzik severlere uzun ve gürültüsüz bir ses deneyimi vadediyor.

Kulaklık ve hoparlör üretiminde uzun yıllara dayanan güçlü bir deneyime sahip olan Marshall, üstün ses teknolojisi, uzun süreli pil ömrü ve suya dayanıklılığı ile öne çıkan iki yeni kablosuz kulaklık modelini satışa sundu.  Etkili gürültü önleme özelliği, daha kişiselleştirilmiş yapısıyla kullanıcıların dikkatini çeken Motif A.N.C ve Minor III BT modelleriyle Marshall, kullanıcılarına konforlu üstün ses performansı deneyimi sunuyor.

marshall motif a.n.c

Marshall Motif A.N.C’den 15 dakikalık şarjla 1 saatlik güçlü ses deneyimi

Bluetooth 5.2 üzerinden kablosuz olarak güçlü ses deneyimi sunan, 6 mm sürücüye sahip Motif A.N.C, tek bir şarjla 20 saati aşkın kesintisiz müzik keyfini kullanıcılarının beğenisine sundu. Hızlı şarj özelliği sayesinde 15 dakikalık şarj işlemiyle 1 saat boyunca müzik dinlemeyi mümkün kılan kulaklık, şık tasarımı ile güçlü sesi bir arada sunuyor. IPX 5 suya karşı dayanıklılık sertifikası bulunan kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliğiyle de kullanıcılarına dikkatleri dağılmadan sadece müziğe odaklanma fırsatı sunuyor.

Marshall  minor 3 bt

Marshall Minor III BT 25 saat kesintisiz müzik deneyimi sunuyor

Marshall’ın kablosuz kulak içi kulaklık modeli Minor III BT, 12 mm dinamik sürücüleri ile benzersiz bir ses deneyimini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Minor III BT kulaklıkların cihazla güçlü bağlantısı Bluetooth 5.2 ile sağlanıyor. Marshall Minor III BT, kulaklıklarda 5 saat, taşınabilir şarj kutusu ise 20 saat pil ömrü sunarak kesintisiz müzik deneyimini 25 saate kadar çıkarıyor. IPX 4 suya karşı dayanıklılık sertifikası ve hızlı şarj özelliği bulunan Minor III BT, 15 dakikalık şarj süresiyle kullanıcılarına 1,5 saatlik kullanım imkanı sağlıyor. Kulaklık ayrıca kablosuz şarj etme özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Minor III BT’de bir kulaklığın çıkarılması ve takılması aynı zamanda otomatik duraklatma ve oynatma özelliğini de başlatıyor. Kulaklığın şarj kutusu ise kablosuz olarak veya USB-C kablosuyla kolaylıkla şarj edebiliyor.

En Fazla Yürüyenler İspanyollar, En Güzel Uyuyanlar İtalyanlar

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir