1. Anasayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji

Giyilebilir teknolojinin yeni örneği Cap Connect!

RAMSEY'in moda ile teknolojiyi buluşturan yenilikçi ürünü 'Cap Connect' ile şapkadan müzik dinleyebilir ve telefonla konuşabilirsiniz.

Giyilebilir teknolojinin yeni örneği Cap Connect!

RAMSEY’in moda ile teknolojiyi buluşturan, yenilikçi ve öncü tasarım dilini de yansıtan yeni ürünü, “Cap Connect” mağazalarında ve www.ramsey.com.tr ’de satışa sunuldu. RAMSEY’in kış koleksiyonunda yerini alan yepyeni şapkası “Cap Connect” ile kulaklık kullanmadan, dış dünyayla iletişimi kesmeden güvenli şekilde tek tuşla müzik dinlemek, telefon görüşmesi ya da online toplantı yapmak mümkün.

Giyilebilir teknolojinin yeni örneği Cap Connect!

Bluetooth ile entegre olarak çalışan, modern ve fonksiyonel tasarımı, tek tuşla kolay kullanım özelliğiyle “RAMSEY Cap Connect”, erkeklerin kış stilinde özel bir yere sahip olacak.

Uzun süre kulaklık kullanmanın neden olduğu olumsuzlukları, sporda ya da yürürken oluşabilecek güvenlik risklerini de önlemede fayda sağlayan “RAMSEY Cap Connect”, micro-USB şarj kablosu ile çok hızlı bir şekilde şarj olurken, su geçirmezlik özelliği ile açık havada her türlü hava şartında rahatlıkla kullanılabiliyor.

“Cap Connect” ile erkekler, RAMSEY’in hafta içi şıklığını hafta sonuna da taşıyan sportif tasarımlarının yanı sıra, yeni nesil takım elbiseleriyle de uyumlu bir görünüm yakalayacak.

“Sadece ilerleyenler iz bırakır.”

Tech dergi ile ilginizi çekebilecek bir çok güncel habere buradan ulaşabilirsiniz:

Diğer yeni ve giyilebilir teknolojilere buradan göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 serisi için yeni kamera güncellemesi

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir