Huawei Watch 3 Videolarla Kişiselleştirilebiliyor
  1. Anasayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji

Huawei Watch 3 Videolarla Kişiselleştirilebiliyor

HarmonyOS 2 işletim sistemi yüklü olarak gelen ilk Huawei akıllı saatleri olan HUAWEI WATCH 3 Serisi, Huawei tarafından sunulan en yeni giyilebilir teknolojilerle birlikte geliyor. Bunlar, sağlık ölçümlerini takip etmek için güçlü sensörler, kesintisiz bir deneyim sunmak için çok uzun pil ömrünü içeriyor. En son güncellemeyle Huawei, amiral gemisi akıllı saatleri için Kendin Yap video saat yüzünü kullanıma sunuyor.

Üstün malzemeler, 3D döner kurma kolu, safir cam ve minimalist tasarım sayesinde HUAWEI WATCH 3 Serisi, giyilebilirlik trendini yeniden tanımlayan eşsiz bir estetiğe sahip. En son yazılım güncellemesiyle, yeni Kendin Yap video saat yüzü, akıllı saate kişisel bir dokunuş katarak onu her kullanıcı için benzersiz hale getiriyor. 3D motor, parçacık motoru, video kod çözme yetenekleri ve iGraphics’in işleme motoru gibi güçlü donanım ve yazılım özellikleri, kullanıcıların büyüleyici bir özel video saat yüzü eklemesine olanak tanıyor. Çocuklarınızın veya aile anlarınızın bir videosu olsun, film rulonuzda zaten bulunan beş ila on saniyelik videoları kullanarak kusursuz bir özel video saat yüzü oluşturabilirsiniz.

Huawei Watch 3 saat kadranları

Her video saat yüzü olabilir

Kendin Yap video saat yüzüyle, HUAWEI WATCH 3 Serisi’nizi kişiselleştirmenin sınırsız sayıda yolu var.

Her video akıllı saat kadranı olarak ayarlanabilir. Kendin Yap video saat yüzü için kullanıcılar, ağır çekim video, hızlandırılmış video veya ekran kayıtları dahil olmak üzere en sevdikleri videoyla saatlerini kişiselleştirebilir. Saat yüzlerinin konsepti, kullanıcıların tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyimin keyfini çıkarabilmeleri için saatten görmek istediklerini seçmelerine izin veriyor.

Hafta sonu gerçekleşen bir aile toplantısı, bahçedeki evcil hayvanınızın sevimli videoları veya sahilde kaydettiğiniz gün batımı olsun, hepsini sadece bileğinizi kaldırarak görebilirsiniz. Video, HUAWEI Health uygulaması içinde kolayca beş ila on saniyelik bir videoya kırpılabilir.

Huawei Watch 3 saat kadranı nasıl değişir

HUAWEI WATCH 3 Videoyu saat kadranı olarak ayarlamak

Akıllı telefondaki videolardan birini HUAWEI WATCH 3 Serisi’nin saat yüzü olarak ayarlamak çok kolaydır.

Toplam zaman: 4 dakika

Huawei Health Uygulamasını Başlatın

Önce akıllı telefonunuzdan Huawei Health uygulamasını başlatın, Cihaz’a gidin ve Huawei Watch 3 Serinizi arayın, ardından saatinizin ikonuna dokunun.

Watch Faces’i Seçin

Watch Faces’i seçin, sahip olduklarım sekmesine dokunun ve videoyu seçin.

Saat Kadranınız Olarak Ayarlamak İstediğiniz Videoyu Seçin

Bundan sonra, akıllı telefonunuzun galerisinde kayıtlı videoları göreceksiniz. Saat kadranınız olarak ayarlamak istediğiniz videoyu seçebilir, Kaydet’ e dokunabilirsiniz. İster galeriden kayıtlı bir videoyu seçebilirsiniz ya da anlık bir video çekip onu kaydedebilirsiniz.

Huawei Watch 3 saat kadranı ve kordonu

Kendin Yap video saat yüzlerinden daha fazlası

HUAWEI WATCH 3 Serisi’ndeki Watch Face Market, iş, moda, sadelik, çizgi film ve eğlence tarzı dahil olmak üzere 1.000’den fazla saat yüzü arasından seçim yaparak en uygun stili seçmenize olanak tanır.

Saat yüzünü yüklemek veya değiştirmek için saat yüzü ayarları ekranına, akıllı saatin ana ekranına dokunup basılı tutarak erişebilirsiniz. Ardından Ayarlar -> Ekran -> Saat yüzü’ne gidin ve bir saat yüzü seçmek için sola veya sağa kaydırın. Alternatif olarak, akıllı telefonunuzdaki HUAWEI Health uygulamasına girip Cihazlar’a dokunabilir ve akıllı saatinize karşılık gelen cihaz adını bulabilirsiniz. Saat yüzleri bölümünde, çeşitli saat yüzlerini görüntülemek için Diğer’e dokunun. Tercih ettiğiniz saat yüzünü seçin ve Yükle’ye dokunun. Yeni saat yüzü yüklendikten sonra saatinizde otomatik olarak görüntülenecektir. Son olarak, kurulu bir saat yüzü seçin, en son saat yüzüne geçmek için VARSAYILAN OLARAK AYARLA’ya dokunun.

Huawei Watch 3 kahverengi deri ve saat kadranı

Uzayla ilgileniyorsanız veya evren hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, etkileşimli ve bilgilendirici Ay’ı Keşfet saat kadranı ile ayın evrelerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir, ayı 360 derece döndürebilir, ay yüzeyindeki kraterleri inceleyebilir, uydumuz ile dünya arasındaki mesafeyi istediğiniz zaman ölçebilirsiniz. Ayrıca, yıldızlı gökyüzünün tamamını bileğinizde taşımanızı sağlayan bir Constellation saat kadranı da var. Kullanıcılar, gece manzarası panoramasını görüntülemek için kaydırabilir veya belirli bir takımyıldızın bilgilerini almak için tıklayabilirler.

WATCH 3 Serisi, seyahat ederken veya otobüs beklerken vakit öldürmek isteyenler için yeni bir oyun saat yüzü ile geliyor. Pinball saat kadranı, doğrudan akıllı saatin ekranında eğlenmenizi sağlıyor.

HUAWEI WATCH 3, sık kullandığınız uygulamalarınızı saat yüzünde widget olarak özelleştirebileceğiniz zenginleştirilmiş işlevsellik sağlıyor. Önemli bilgileri görmek için bileğinizi kaldırıp uygulamaları anında başlatmak için widget simgesine tıklayın.

ruj ve saat

Kendi saat kadranınızı kendiniz yapmak veya Watch Face Market’te çeşitli tarzlarda 1.000’den fazla saat yüzünün keyfini çıkarmak veya muhteşem sağlık ve fitness izleme özelliklerini deneyimlemek istiyorsanız HUAWEI WATCH 3 Serisi’ni deneyin. Yalnızca saat kadranlarına değil, sağlayabileceği diğer işlevlere de kesinlikle şaşıracaksınız.

HUAWEI WATCH 3 Pro, FreeBuds 3 ile 5.699 TL fiyat etiketiyle HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Buradan inceleyebilirsiniz.

HUAWEI WATCH 3, siyah gövde ve siyah silikon kayış ile, metalik gri gövde ve kahverengi deri kayış seçeneklerine sahip. FreeBuds 3 ile birlikte 4.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza’da satışa sunulan ürünü satin alan tüketicilere ayrıca vade farksız 4 taksit imkanı da sunuluyor. Buradan detaylarına bakabilirsiniz.

Diğer Giyilebilir Teknoloji içeriklerimize göz atmayı unutmayın!

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir