HONOR Magic UI 6.0 Yeni ve İyileştirilmiş Özelliklerle  Geliyor 
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

 HONOR Magic UI 6.0 Yeni ve İyileştirilmiş Özelliklerle Geliyor 

HONOR Magic UI 6.0, AI özellikli tüm senaryolar için Android işletim sisteminin en son sürümüyle birlikte geliyor. 

HONOR Magic UI 6.0, AI özellikli tüm senaryolar için Android işletim sisteminin en son sürümüyle birlikte geliyor. 

Yepyeni özelliklere sahip olan Magic UI 6.0, bir dizi iyileştirme ve kişiselleştirilmiş özellikle birlikte geliyor. Magic UI 6.0 ile kullanıcıların dünyanın dört bir yerinden, sanatçılar tarafından oluşturulan 5 binden fazla tema, yazı tipi ve duvar kağıdından oluşan bir kitaplığa sahip yeni HONOR Temalarından indirilebilir ve farklı içeriklerle cihazlarını özelleştirebilirler.  

Efficient Smart Desktop işlevine sahip Magic UI 6.0, kullanıcıların ekranlarındaki kart widget’larını özelleştirmelerine, yeniden boyutlandırmalarına ve uygulamaları açmadan bilgilere kolayca erişmelerine olanak tanıyor. 

Magic UI 6.0, önceki arayüze kıyasla daha fazla uygulamanın arka planda canlı kalmasını sağlar. HONOR Search ile arama özelliğinde de bir dizi yeniliğe gidiliyor. Artık kullanıcılar arama yaptıklarında girdikleri web sayfalarının yanı sıra yerel dosyaları ve ayarları tek seferde görebilecek ve aradıklarını kolayca bulabilecekler.  

Magic UI 6.0 bir başka yenilikçi özellik olan HONOR Share sayesinde bir HONOR akıllı telefon ile HONOR Computer Manager’ı destekleyen bir bilgisayar arasında hızlı dosya aktarımını mümkün kılarak kullanıcıları her zaman önde ve bağlı kalmasını sağlayacak. 

Güncellenen Magic UI 6.0, adım, koşma ve bisiklete binme gibi bilgileri gerçek zamanlı olarak yakalayarak kullanıcıların formları hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olan yeni HONOR Health’i de barındırıyor.    

HONOR Hakkında 

HONOR, lider bir küresel akıllı cihaz sağlayıcısıdır. Kendisini, ikonik bir küresel teknoloji markası olmaya, güçlü ürün ve hizmetleriyle herkes için yeni bir akıllı dünya yaratmaya adamıştır. Ar-Ge’yi her zaman odağında tutarak, dünyanın her yerindeki insanların kendi sınırlarını zorlayıp, daha özgür ve başarılı olmalarını sağlayan teknolojiler geliştirmeye devam eder. Her bütçeye uygun yüksek kalitede akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve giyilebilir teknolojiler sunan HONOR’un yenilikçi, üst düzey ve güvenilir ürün portföyü ile yapabileceklerinizin bir adım ötesine geçebilirsiniz.  

Daha fazla bilgi için https://www.hihonor.com/tr/ adresini ziyaret edebilir veya newsroom@hihonor.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.  

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap