Kingston Cep Tipi XS2000 Taşınabilir SSD’yi Tanıttı
 1. Anasayfa
 2. Donanım

Kingston Cep Tipi XS2000 Taşınabilir SSD’yi Tanıttı

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology Company, Inc.’in flash bellek iştiraki Kingston Digital, Inc., cepte taşınabilen küçük boyutlu depolama cihazı XS2000 ürününü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Bu kompakt, taşınabilir harici SSD sürücü yeni nesil performansa uyum sağlamak için USB 3.2 Gen 2×2 hızını destekliyor.

XS2000 kullanıcılara 2.000 MB/sn1 ile adeta ışık hızında aktarım hızları sunarken, çok az kesintiyle gelişmiş üretkenlik sağlıyor. XS2000, yüksek çözünürlüklü görüntüleri, 8K videoları ve büyük belgeleri taşımak ve düzenlemek için olağanüstü performansa ve 2 TB2ye varan kapasitelere sahip. Sürücü, USB Type-C®3 ile bağlanıyor ve içerik oluşturucuların dosyalarını PC veya mobil cihazda, herhangi bir yerde kolayca depolamasına ve erişmesine olanak tanıyor. Sıradan bir taşınabilir SSD’nin neredeyse yarısı büyüklüğünde olan XS2000, çıkarılabilir sağlamlaştırılmış lastik kılıfıyla suya ve toza dayanacak şekilde IP55 koruma derecesine4 sahip. Bu, onu ister iş ister oyun olsun her türden yeni macera için mükemmel bir arkadaş haline getiriyor.

Kingston Cep Tipi XS2000 Taşınabilir SSD’yi Tanıttı

Kingston SSD Birim Müdürü Keith Schimmenti şunları söylüyor: “XS2000, dünyanın her yerindeki tüketicilerin içerik taleplerini karşılamak için yüksek performans ve yüksek kapasitenin kombinasyonuyla her türden amaca uygun olarak üretildi. Ayrıca anahtarlığa benzeyen kompakt boyutu ve sunduğu ek dayanıklılık, XS2000’i günlük içerik oluşturuculardan profesyonel tüketicilere ve kurumsal profesyonellere kadar üretkenlik akışını sürdürmek isteyen herkes için ideal sürücü haline getiriyor.”

XS2000, 500 GB ila 2 TB arası kapasitelerde sunuluyor ve ücretsiz teknik destekle birlikte beş yıllık sınırlı garantiyle5 destekleniyor. Daha fazla bilgi için kingston.com adresini ziyaret edin.

XS2000 Portable SSD’nin Özellikleri:

 • USB 3.2 Gen 2×2 Performansı: 2,000MB/s1 hızına varan endüstri lideri okuma/yazma hızları
 • Yüksek Hızlı Kapasite: Yüksek çözünürlüklü resimler, 8K videolar ve büyük belgeler için 2TB2‘a varan kapasite
 • Sağlam: Lastikli koruma sayesinde suya, toza4 ve sarsıntıya dayanıklı
 • Cepte Taşınabilir: Küçük ve hafif tasarım her yere taşımayı kolaylaştırır 
 • Arayüz: USB 3.2 Gen 2×2
 • Hız1: En fazla 2,000MB/s okuma, 2,000MB/s yazma
 • Kapasite2500GB, 1TB, 2TB
 • Boyutlar: 69.54 x 32.58 x 13.5mm
 • Ağırlık: 28.9g
 • Dış Materyal: Metal + Plastik
 • Çalışma Sıcaklığı: 0°C~40°C
 • Depolama Sıcaklığı: -20°C~85°C
 • Uyumluluk: Windows® 10, 8.1, Mac OS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS™

1 Hız ana bilgisayar donanımı, yazılımı ve kullanımına bağlı olarak değişebilir.

2 Bir flash depolama aygıtında listelenen kapasitenin bir kısmı biçimlendirme ve diğer işlevler için kullanılır. Veri depolama için kullanılamaz. Bu nedenle veri depolama için ayrılan mevcut kapasite, ürünlerde listelenenden daha azdır. Daha fazla bilgi için Kingston Flash Bellek Kılavuzu’na başvurun.

3 USB Type-C® ve USB-C®, USB Implementers Forum’un tescilli ticari markalarıdır.

4 IEC/EN 60529 IP55, su ve sınırlı toz temasına dayanacak şekilde onaylanmıştır. Ürün kullanılmadan önce temiz ve kuru olmalıdır.

5 5 yıllık sınırlı garanti veya Kingston SSD Manager kullanılarak bulunabilen “Kalan SSD Ömrü”. Yeni, kullanılmamış bir ürün yüz (100) aşınma göstergesi değeri gösterirken, program silme döngüleriyle dayanıklılık sınırına ulaşan bir ürün bir (1) aşınma göstergesi değeri gösterecektir.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir