1. Anasayfa
  2. Yazılım

IObit Yazılım Güncelleyici İle Yazılımlarınızı Güncel Tutun!

IObit Yazılım Güncelleyici İle Yazılımlarınızı Güncel Tutun!

Merhaba değerli Tech Dergi takipçileri bugün sizler için her bilgisayar da olması gereken ve kullanıcıların bilgisayarlarına kurduğu tüm yazılımları ve programları tek tıklama ile güncellemelerini sağlayan basit hızlı ve güvenli bir IObit yazılımını sizler için inceliyoruz.

IObit geliştirdiği programlar ile Bilgisayar kullanıcıları için kolay çözümler geliştirmeye devam ediyor. Bugün belki de IObit tarafından geliştirilen en güzel yazılımlardan birini inceliyoruz IObit Yazılım Güncelleyici her bilgisayar da olması gereken demirbaş niteliğinde bir yazılım hem kullanım kolaylığı hem de güvenli olmasıyla kullanıcıların keyifle kullandığı bir yazılım, Peki bu yazılım bizlere ne gibi kolaylıklar sağlıyor gelin bunu beraber inceliyelim.

IObit Yazılım Güncelleyici İle Yazılımlarınızı Güncel Tutun!

Yüzlerce Yazılım Güncellemesine Tek Bir Ekran İle Erişim.

Eski uygulama ve programlar siber suçlular tarafından yararlanılabilecek birçok güvenlik açığı içeriyor. %40 daha büyük yazılım veri tabanına sahip IObit Yazılım Güncelleyici, tek bir tıklamayla daha fazla programı güvenli bir şekilde güncelleyerek size ana akım ve hızlı yazılım güncellemelerini sağlar. Güncellenen yazılım, saldırganların üzerinde durduğu güvenlik açıkları riskini azaltacaktır. Kullandığı özel güvenlikli kanallar ile kullanıcıların güvenliğini daima önemseyen IObit Yazılım Güncelleyicinin kullanımı da oldukça kolaydır.

IObit Yazılım Güncelleyici İle Yazılımlarınızı Güncel Tutun!

Bilgisayarınızı Daha Kullanışlı Yazılımlarla Donatın.

PC’niz için uygun yazılımı nasıl seçeceğiniz, güvenli ve güvenilir bir yazılım yükleyiciyi nereden alacağınız hala sizi düşündürüyor mu? IObit Yazılım Güncelleyici, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenlik, eğlence, üretkenlik ve daha fazla kategoriyi bir arada kapsayan yüksek düzeyde önerilen ve popüler yazılımları dikkatle seçer ve bir Listede kullanıcıları için toplar. IObit Yazılım Güncelleyici evden çalışmanıza daha iyi yardımcı olmak için doğrudan indirebileceğiniz Teamviewer, Skype, Zoom, Go to Meeting vb. gibi özellikle Uzaktan Çalışma Araçlarını ekledi.

Zamanında Güncelleme ve Daha Güvenli Kurulum Seçenekleri.

En yeni IObit Yazılım Güncelleyici, güncellemeyi %150 hızlandırmak için güncelleme algoritmalarını optimize etti ve sağladığı süper hızlı sunucular ile daha hızlı ve güvenli indirme alanları sağladı. Mevcut yazılım güncellemeleriyle ilgili bildirimleri ve bilgileri daha hızlı alacaksınız. Ayrıca, güvenli ve temiz bir yazılım sağlamak için IObit Yazılım Güncelleyici tüm kurulumu ek paketler, yükleyiciler ve hatta kötü amaçlı yazılım olmadan yüklemeyi garanti ederek her zaman sıkı güncelleme süreçlerine uyar ve veri tabanı güncellemelerini sıklıkla gerçekleştirerek kullanıcı güvenliğini hep diri tutar.

IObit Yazılım Güncelleyici İle Yazılımlarınızı Güncel Tutun!

IObit Yazılım Güncelleyici Fiyatı Ne Kadar?

IObit tarafından sağlanan IObit yazılım güncelleyici 3 adet cihaza kadar kullanım sunan sürümüyle 29,99 Dolar yani 562,86 TL civarında bir fiyata sahip durumda. Bu ev kullanıcıları için tabi ki yüksek bir fiyat ve çok yüksek donanımlı bir cihaza sahip değilseniz, cihazınız ortalama bir ev bilgisayarı veya oyuncu bilgisayarı ise satın almak pek mantıklı değil üstelik IObit kullanıcılarını çok büyük oranda kısıtlamadan kullanım sunmayı ilke edinmiştir bu yüzden manuel özellikleri kullanarak erişim sağlamak ve kullanmak çok daha doğru olabilir.

IObit Yazılım Güncelleyici İle Yazılımlarınızı Güncel Tutun!

IObit Medya İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları.

IObit Software Updater, bilgisayarınızdaki tüm uygulamaları güncel tutma görevini basitleştirmek için tasarlanmıştır. Yeni sürümleri kontrol edebilir ve kullanıcı girişi olmadan bile otomatik olarak yükleyebilir. Ayrıca, çeşitli amaçlar için popüler uygulamaları indirip yüklemenize yardımcı olabilir. Softpedia

Bir arkadaşımdan ücretsiz bir IObit yükledim ve kişisel bilgisayarının bakımına yeni başlayan birinin ihtiyaçlarını karşılayan hız ve basitlikten çok memnunum. Bunun için teşekkür ederim! Çalışmanıza devam etmenize yardımcı olacak bir miktar bağış yapmak için bir IObit lisansı alacağımı size bildirmeliyim. Teşekkür ederim! Nicolae Mocioc

Güncellemelerin otomatik yönünü seviyorum. Hızlı ve verimlidir ve ayrıca bir şeyler ters giderse diye kurulumdan önce bir geri yükleme noktası oluşturur. Ayrıca, bir güncellemeyi indirmek için her bir siteye gitmem yerine, programın güncellemeleri doğrudan uygun sitelerden indirmesini seviyorum. Bence bu şimdiye kadarki en iyi fikirlerinizden biri! Joshua Irving

Harika bir Yazılım güncelleme programıdır. Kullanımı çok kolay ve çok basit. Bu program çok net, çok düzgün çalışıyor ve gerçekten hızlı. Ayrıca tasarım güzel ve modern ve güncellemek istediğiniz programın eski ve yeni sürümünü görmüş olmanız iyi. Bu programın size yeni program ipuçları göstermesi de güzel. Nico Bremmer

IObit geliştirdiği yazılımlar ile çok harika işlere şüphesiz imza atıyor. Birçok kullanıcı tarafından da beğeniyle kullanılan programlara sahip, IObit her geçen gün kullanıcılarına daha hızlı ve güvenli hizmetler sunmak için çalışıyor. Uzun zamandır benimde beğeniyle kullandığım IObit Yazılım Güncelleyiciyi takipçilerimize tavsiye ediyorum, diğer IObit tavsiyelerinde sizlerle beraber olacağım görüşmek üzere takipte kalın.

Yeniliklerden ve güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Tech Dergi Twitter adresimizi takip etmeyi unutmayın.

GÜNCEL KONULAR:

Driver Booster Kullanın PC Sürücülerinizi Güncel Tutun!

Merhaba ben Murat, 27 yaşındayım evli ve bir çocuk babasıyım. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven birisiyim, Tech Dergi'de tecrübem dahilinde sizlere yenilikler ve güncel gelişmeleri aktarıyor olacağım. İletişim E-Posta Adresi: murattimur@techdergi.net

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir