Huawei MatePad Air ve MatePad 11.5 Tanıttı!
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Huawei MatePad Air ve MatePad 11.5 Tanıttı!

Huawei, orta düzey iş profesyonellerine yönelik hafif bir amiral gemisi tablet olan HUAWEI MatePad Air‘i piyasaya sürdü. Sadece 6,4 mm kalınlığında ve 508 g ağırlığında ince bir tasarıma sahip olan tablet, önceki MatePad ürünlerinin ikonik endüstriyel tasarımlarını miras alan minimalist bir görünüme sahip.

Çarpıcı ve akıcı 144 Hz HUAWEI FullView ekran

Huawei MatePad Air

HUAWEI MatePad Air, 2800 x 1840 piksel çözünürlüğe ve 3:2 üretkenlik ekranına sahip 11,5 inç HUAWEI FullView Ekrana sahip. Ofis görevleri için daha geniş bir ekran alanı sunuyor. Maksimum 144 Hz ekran yenileme hızını destekleyerek canlı renklerle sorunsuz görüntüleme sağlıyor. Uyarlanabilir yenileme hızı 30 Hz ila 144 Hz arasında değişerek performansı ve pil ömrünü optimize ediyor. Tablet, HUAWEI M-Pencil ile uyumlu olup el yazısı ve çizim için gecikmeyi azaltır.


PC düzeyinde deneyim ile profesyonel düzeyde ofis üretkenliği

Huawei MatePad Air

HUAWEI MatePad, tanıdık masaüstü uygulamalarına erişim sağlayan PC App Engine teknolojisi ile tablet üzerinde çalışmayı kolaylaştırıyor. WPS Office masaüstü arayüzü, pencere özellikleri, dokunmatik etkileşimler ve klavye/fare desteği üretkenliği artırıyor. Çıkarılabilir Akıllı Manyetik Klavye, manyetik eşleştirme, kesintisiz şarj, ses girişi ve kısayol tuşları sunuyor. HUAWEI Notes, bölünmüş ekran notları ve yakınlaştırma, Hızlı notlar ve kolay not alma için fırçalar gibi gelişmiş özelliklere sahip. Bölünmüş ekran notları, Çoklu Pencere ve çoklu segment kaydı ile çoklu görevleri destekliyor.

Kullanımı Kolay HarmonyOS 3.1 Yeni Etkileşim Deneyimi Getiriyor

Huawei MatePad Air

HUAWEI MatePad Air, HarmonyOS 3.1‘i kullanarak cihazlar arası sorunsuz iş birliği sağlıyor. Multi-Window ve App Multiplier üretkenliği artırırken, SuperHub cihazlar arasında dosya aktarımını kolaylaştırıyor. Eğlence için tablet, arkadaşlarınızla ve ailenizle içerik paylaşmak için çift kulaklık bağlantısını da destekliyor.

HUAWEI MatePad Air, 12.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. Ön satışa özel 1.000 TL değerinde sepet indirimi ve 5.496 TL değerinde FreeBuds SE kulaklık hediye ediliyor.

Ürünü satın almak ve incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

MatePad 11.5

Huawei ayrıca genç profesyoneller ve öğrenciler için tasarlanmış bir tablet olan HUAWEI MatePad 11.5‘i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tablet, 11,5 inç yüksek yenileme hızına sahip ekran, çıkarılabilir klavye ve HarmonyOS 3.1 özelliklerine sahip. Tablet şık bir tasarıma, geniş bir ekran alanına ve tamamen metal yekpare gövde tasarımına sahip. Ayrıca sinyal optimizasyonunu destekliyor ve düşük mavi ışık ile net bir görüntüleme deneyimi sunuyor. HUAWEI Akıllı Klavye, kolay yazma ve AI ses girişi sağlıyor. HarmonyOS 3.1, sorunsuz çoklu cihaz iş birliği ve çoklu görev deneyimi sunuyor. Tablet, HUAWEI PC App Engine‘i destekliyor ve not alma, bölünmüş ekran görüntüleme ve yüksek performanslı oyun oynama gibi özellikler sunuyor. Uzun ömürlü bir bataryaya sahip ve hızlı şarjı destekliyor. HUAWEI MatePad 11.5″, akıllı ofis yeteneklerini taşınabilir ve uygun fiyatlı bir pakette sunuyor.

Huawei MatePad Serisi tabletler ile ilgili daha fazla bilgi için: 

https://consumer.huawei.com/tr/offer/kampanyalar/light-office/

HUAWEI MateBook X Pro ve MatePad 11 Satışa Çıktı!

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir