HUAWEI MateBook X Pro 2021 Türkiye’de satışta
  1. Anasayfa
  2. Genel

HUAWEI MateBook X Pro 2021 Türkiye’de satışta

HUAWEI dizüstü bilgisayarların estetik, yenilik ve akıllı DNA’sını miras alan yeni HUAWEI MateBook X Pro 2021, performansı ve yenilikçi özellikleriyle üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

HUAWEI MateBook X Pro, 3K çözünürlüğü ve sürükleyici izleme deneyimi ile göz kamaştırıcı bir FullView Ekran sunuyor. Akıllı ve yeni bir soğutma sistemiyle birlikte çalışan 11. nesil Intel Core işlemciler daha verimli bir performans sunarken, kullanıcılara hem iş hem de günlük hayattaki kullanım için büyük kolaylık sağlıyor. HUAWEI Share, cihazlar arası etkileşimin önündeki engelleri tamamen ortadan kaldırıp, “Tüm Senaryo Sorunsuz Yapay Zeka Deneyimi”nin keyfini çıkarmayı kolaylaştırıyor. HUAWEI Free Touch dokunmatik yüzey, yüksek hassasiyetli çok noktalı dokunmatik ekran, çift mikrofon ve yüksek bölünmüş frekans kurulumuna sahip dört hoparlörü ile HUAWEI MateBook X Pro, kullanıcılarını kolay kullanımlı, yepyeni bir deneyim yolculuğuna çıkartıyor.

HUAWEI MateBook X Pro 2021 Türkiye’de satışta

Hafiflik ve Sadelik

CNC teknolojisi ile üretilen ultra ince metal gövde, kusursuz bir kullanım deneyimi yaşatmak için yüksek hassasiyetli yüzey kaplama işlemleriyle ince bir şekilde parlatılddı. Yalnızca 14,6 mm inceliğinde ve 1,33 kg kadar hafif olan HUAWEI MateBook X Pro, her yolculuğu konforlu hale getiriyor.

HUAWEI MateBook X Pro 2021, FullView ekranlı dizüstü bilgisayarlar açısından yol göstermeye devam ediyor. 3K LTPS ekran ve yüzde 91 ekran-gövde oranıyla HUAWEI MateBook X Pro, ekrandaki her görsel yolculuğun keyfini en üst düzeye çıkarmak için yüksek çözünürlüklü görüntüleme sunmakta. Üretkenlik için tasarlanan ekranın 3:2 en-boy oranı, kullanıcıların içeriklere kolaylıkla göz atması sağlanmakta. Yüksek hassasiyetli çok noktalı dokunmatik ekran ile mobil benzeri bir deneyim vadediliyor.

HUAWEI MateBook X Pro 2021 Türkiye’de satışta

Yaratıcılığınızı Serbest Bırakmak İçin Hafif ve Verimli

HUAWEI MateBook X Pro’nun 16 GB LPDDR4x bellekle birleştirilen 11. Nesil Intel işlemcisi, iş, yaşam ve eğlence üçgeninde akıcı performans ve verimli bir deneyim sunmakta. Ultra ince VC teknolojisinin güçlü kombinasyonu daha da yüksek performans ve verimlilik seviyelerini ortaya çıkarıyor. Wi-Fi 6 ile yaklaşık üç katı aktarım hızı sunularak, kalabalık yerlerde bile istikrarlı bağlantı sağlıyor.

İnce ve hafif formuna rağmen HUAWEI MateBook X Pro’nun enerjisi hiç bitmiyor. 56 Wh pil sayesinde her şarjdan sonra uzun ve heyecan verici pil ömrü sağlıyor. Ayrıca, kapatıldığında ters şarjı da destekleyen ürün, kullanıcıların güç konusunda endişelenmeden seyahat edebilmesini sağlıyor. 65 W USB-C cep şarj ile hızlı şarj sağlanmakta.

HUAWEI MateBook X Pro 2021 Türkiye’de satışta

Tüm Senaryo Etkileşiminin Tadını Çıkarın

HUAWEI Share‘deki Çoklu Ekran İş Birliği özelliği, kullanıcıların telefonlarını MateBook ile kullanmalarını sağlıyor. Birden çok cihazı tek ekranda bir araya getirerek verimli bir şekilde çoklu görev için kullanılabiliyor. Böylece kullanıcılar, dizüstü bilgisayarları ile telefonları arasında dosyaları daha kolay aktarabilmekte.

Yenilikçi Teknolojiler İle Benzersiz Bir Deneyim

HUAWEI MateBook X Pro, dokunmatik kontrol deneyimini artırmak için yeni HUAWEI Free Touch’ı bünyesinde barındırmakta. Geniş dokunmatik yüzey, tam titreşim geri bildirimi ile yeni bir dokunma deneyimi sunmakta. HUAWEI Share ile kullanıcının telefonu ile bilgisayarının tek bir dokunuşla kolayca birbirine bağlanmasına olanak tanınmakta.

Çevresel ses için dört adet yükseltilmiş ve bölünmüş frekans hoparlörü ile ses açısından mükemmellik sunulmakta. Ses algoritmaları, cihazın konumu ne olursa olsun, sesin çevreden geliyormuş gibi hissetmesini sağlamakta. AEC algoritması sayesinde iletişim daha net ve verimli hale getiriliyor.

HUAWEI MateBook X Pro 2021 Türkiye’de satışta

HUAWEI MateBook X Pro, mahremiyeti de koruyor. Parmak İzi Güç Düğmesi, bilgisayarı açmayı hızlı ve güvenli hale getiriyor. Klavye üzerindeki gömme kamera, ekranın daha geniş bir görüntü sunulmakta. Bununla beraber gizliliği ve mahremiyeti korumaya da yardımcı oluyor.

Gri renkli versiyonu 512 GB depolama alanı içerirken, 17.999 TL satış fiyatıyla tüketicilere sunuluyor. Yeşil renkli versiyonu ise 1 TB depolama alanına sahip ve 18.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Her iki versiyonla tüketicilere Bluetooth Mouse, CD çantası ve Wi-Fi router hediye ediliyor.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir