Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Deezer, Xbox’ta Şarkı Sözleri Uygulamasını Duyurdu

deezer-xbox-ta-sarki-sozleri-uygulamasini-duyurdu

Deezer, oyuncuların en sevdikleri şarkıların sözlerine konsolları üzerinde doğrudan eşlik edebilecekleri yeni özelliğini duyurdu.

Premium Deezer hesabı olan Xbox oyuncuları artık gerçek zamanlı olarak, doğrudan konsolları aracılığıyla Deezer’da en sevdikleri şarkıları birlikte söyleyebilecekler.

Oyuna ara vermek isteyen Xbox kullanıcılarıy alnızca müziklerine odaklanıp “Birlikte Söyle” özelliğini kullanabilecekler. Kullanıcılar en sevdikleri parçaları  ve yeni önerileri içeren sonsuz bir parça listesi olan kişisel akışların tadını çıkarırken oyuna geri dönmek istediklerinde de arka planda kendilerine özel Flow akışında favori sanatçılarını dinlemeye devam edebilecekler. 

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Deezer Ürün Müdürü Clement Durandeau, “Oyuncu kitlemiz kişisel müziklerini en sevdiği Xbox oyunları kadar seviyor. Şimdi, oyunculara daha da fazla eğlence seçeneği sunmak için konsol deneyimini şarkı sözleriyle geliştiriyoruz. Karaoke eşliğinde eğlenmek artık her zamankinden daha kolay. Oyun oynama zamanı geldiğinde de, Deezer dijital maceranıza eşlik eden kişisel bir arka plan müziği sağlamak için hemen yanınızda” dedi.

Ayrıca Xbox’ın 20. Yıldönümü için iki yeni çalma listesi hazırlandı. “Xbox 20th”, son 20 yılda sevilen tüm oyun müziklerini içeriyor. Minecraft, Call of Duty ve Sea of Thieves gibi oyunların müziklerinin yer aldığı listenin yanı sıra özel bir “Halo Classics” çalma listesi de popüler serinin en büyük parçalarını sergiliyor.

Yeni güncellemeler dünya çapındaki tüm Xbox konsollarında premium aboneler için mevcut. “Xbox 20th” ve “Halo Classics” oynatma listelerine Deezer Gaming kanalından erişebilirsiniz.

Deezer ile ilgili son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer İçerikler

Genel

Bugünden itibaren Deezer ’ın ücretsiz kullanıcıları sevdikleri müzikleri çalmak için Google Asistan akıllı hoparlör ve ekranlarını kullanabilecekler. Bunun için kullanıcıların öncelikle Google Home uygulamasında...

Genel

En azından benim için ve benim gibi düşünenler için bir saçmalık olan yeni jenerasyon muhabbeti acaba yapımı bitmemiş bir inşaat mı yoksa eski jenerasyon...

Donanım

Yeni jenerasyon oyun konsollarından biri olan Xbox One’a çok yakın zamanda oyun içerisinde ekran görüntüsü alma özelliği gelecek. Yeni gelecek aylık güncellemede aynı zamanda...

Genel

Microsoft, Xbox One için şubat ayında yeni bir güncelleme yayınladı. Microsoft‘un yaptığı açıklamada “Kullanıcıların şikayetlerine göre bu güncellemeyi yaptık. Kullanıcılarımız bizim için altın değerindedir.”...

Reklam

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.