Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi

Bugün sizlere sıkıldığınızda zevk alabileceğiniz eğlenceli mobil oyunlar önericeğim. Hadi başlayalım…!

1. Hide Online

Hide Online oldukça zevk alabileceğiniz online bir oyun. Arkdaşlarınızla da oynayabileceğiniz bu oyunun amacı saklanmak yada yakalamak.Oyunda sırayla takımların farklı cisimlere dönüşüyor ve diğer takım da onları arıyor. Cisimlere göre süreleri değişmekle birlikte bir süre sonra saklanan kişilerin üstünde bir emoji çıkıyor ve şarkı çalmaya başlıyor. Tabi bu özellikte oyunu daha heycanlı kılıyor.

Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi

Aynı zamanda oyunda saklanan olduğumuzda reklam izleyrek yada parayla alabileciğimiz özelliklerde mevcut. Bu zevkli mobil oyunu denemenizi tavsiye ederim.

2. Homo Evolution

Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi
2. Mobil uygulama

Homo Evolution insanlığı doğuşundan itibaren oluşturduğun ve geliştirdiğin bir oyun. İnsanlığın evrimini yumurtalardan çıkan hayvanları çiftleştirerek başlatan bu oyunda amaç çıkan her canlıyı kendisi ile birleştirip nesli bir adım öteye götürmek. Belirli bir canlı sayısından sonra başka çağlara geçiş yapabildiğin, hatta bu çağları kendin seçebildiğin bir oyun.

Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi

Her canlı 2-3 saniyede bir sana bir miktar para kazandırıyor. Bu ücretler canlının gelişmişliğine göre artmaktadır. Eğer daha çok para kazanmak istiyorsanız canlıların üstüne tıklayabilirsiniz. Her tıkladığınız da bu parayı elde edeceksinizdir.

3. Otobüs Simulator: Ultimate

Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi
3. Mobil uyulama

Otobüs sürme oyunlarına ilgisi olanları oldukça tatmin edecek olan bir oyun. Türkiye’de ki illerde şehirler arası yolcu taşıyabileceğiniz bu oyun bir şirket kurmayla başlıyor. Kazandığınız paralarla yeni araçlar ve yeni terminaller açabiliyorsunuz. Farklı illerde şube açabilmeniz için çok para kazanmanız gerek :). Yurt dışında da şube açabiliyor, şubenize farklı şoförler alabiliyorsunuz.

Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi

Oyunda seferlerinizin ücretlerini, sefer saatini, dağıtılacak atıştırmaları belirleyebilirsiniz. Ayrıca otobüste wifi, televizyon ve klima gibi özellikleri aktif edebilirsiniz. Bu özellikler yolcuların konforlu hissetmelerini sağlar.

4. Truck Simulator 18

Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi
4. Mobil uygulama

Yapımcısı Otobüs Sımulator ile aynı olan Kamyon Simulator 18 yine bu tür oyunların meraklıları için ideal. Eğer bu tür oyunlara hakimseniz oynanışında çok zorlanmayacaksınız. Yine şirket kurmayla başlayan bu oyunda da mantık önceki oyunla paralel. Daha çok iş yap ve şirketini büyüt.

Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi

5. Pocket World 3D

Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi
5. Mobil uygulama

3 boyutlu bir yapboz oyunu diyebileceğimiz bu oyunda mantık size verilen mekanları yeniden inşa etmek. Parçalar ve yerleştirilecek yerlerin belirtildiği bu oyunda amaç doğru parçayı doğru yere yerleştirmek. Tabi ki oyunda ilerledikçe haritalar ve parçalar zorlaşmakta. Bazen elinizdeki parçayı nereye koymanız gerektiğini unutabiliyorsunuz.

Eğlenceli 5 Mobil Oyun Listesi

Bu durumda yardımınıza ipuçları koşuyor. Ama elinizdeki parça daha önce koyduğunuz pir parçanın içine veya arkasına denk gelirse parçaları sökmeniz gerekebiliyor.

Mobil Oyun Önerileri Serisi

Bugün sizlerle sıkıldığınız zaman iyi vakit geçirebileciğiniz mobil oyunlar önerdim. Bu tür önerileri yeni oyunlar tanıdıkça yapacağım. Umarım dener ve memnun kalırsınız. İyi oyunlar…

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz

Haberlerimizi ve diğer tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden okuyabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Teknoloji ve spor meraklısı bir türk genci..

Yorum Yap