BÖRÜ markasının NFT arzları için anlaşmaya varıldı
  1. Anasayfa
  2. Blockchain

BÖRÜ markasının NFT arzları için anlaşmaya varıldı

Türkiye’nin en çok izlenen ve merakla takip edilen yapımlarından “Börü” NFT dünyasında da bir ilki gerçekleştirerek yankı uyandırmaya hazırlanıyor. Proje kapsamında dijital NFT içeriklerin üretilmesi ve arza sunulması için CaglarArts Insignia İş Ortaklığı ile Capital Block arasında bir anlaşma imzalandı.

2015 yılında kurulan ve “Dağ” ve “Börü” gibi büyük yapımlara imza atan CaglarArts Insignia İş Ortaklığı, Capital Block ile 3 yıllık iş birliği anlaşması imzaladı.

Türkiye’nin en önemli yapım şirketlerinden, Alper Çağlar ve Dorukhan Acar’ın sahibi olduğu CaglarArts Insignia İş Ortaklığı ile dünyanın ilk uzman NFT ajansı Capital Block bir araya geldi. Özellikle de serinin hayranlarını heyecanlandıracak faydalar içerecek NFT koleksiyonları üretmeyi amaçlayan iş birliği anlaşması, ilk NFT arzını Börü 2039 dizisi ile gerçekleştirecek. 

BÖRÜ markasının NFT arzları için anlaşmaya varıldı

Konuyla ilgili olarak; serinin yapımcısı Dorukhan Acar, “Hızla dönüşen dijital dünyada, spor sektöründen sonra eğlence sektöründe de utiliy token’ların hayatımıza kalıcı olarak girmesi artık an meselesi. Ülkemizde ve coğrafi bölgemizde hem içeriklerimiz hem de takipçilerimizle ilişkimizde öncü bir yapım ortaklığı olarak, bu alanda da ilklerden olmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda da NFT stratejimizi oluşturmak ve yine bir ilke imza atmak üzere, NFT alanında global projeler üreten en yetkin isim olan Capital Block ile anlaşmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Televizyon dizisi ve sinema filminin ardından devam sezonu niteliğinde aksiyon, gerilim ve dram temeline dayanan 6 bölümlük dijital bir dizi olarak prodüksiyonu yapılan Börü 2039, aralık ayı sonunda BluTV’de seyirciler ile buluşacak.

Kış Lastikleri Mi Dört Mevsim Lastikler Mi ?

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir