Binance Türkiye’den üniversite öğrencilerine “Kripto 101” eğitimleri
  1. Anasayfa
  2. Blockchain

Binance Türkiye’den üniversite öğrencilerine “Kripto 101” eğitimleri

Global olarak yüksek hacimli bir kripto para borsası olan Binance, finansal okur yazarlık bilincinin artırılmasına yönelik çalışmaları kapsamında üniversite öğrencilerine “Kripto 101” başlıklı eğitimlerine başlıyor. Binance Türkiye ekibi tarafından 7 Ekim Cuma günü düzenlenecek ücretsiz çevrimiçi eğitimde blockchain başta olmak üzere geleceğin teknolojileri konusunda bilgiler paylaşılırken, alanında uzman isimler tecrübelerini aktaracak. 

Binance Türkiye webinar

Binance Türkiye Webinar’ı

Dünyanın önde gelen blok zinciri ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance, blockchain teknoloji ve Web3’ün potansiyeli konusunda tüm dünyayı bilinçlendirmek misyonuyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Binance TR ekibi finansal okuryazarlık ve kripto konusundaki bilgi birikimini aktarmak üzere “Kripto 101” başlıklı eğitim serisini hayata geçiriyor. 

Binance Türkiye ekibi, 7 Ekim Cuma günü saat 19.00’da gerçekleşecek “Kripto 101” webinarı ile üniversite öğrencilerine kripto para, blockhain ve Web3 gibi geleceğin trend teknolojileri hakkında ücretsiz temel eğitim sağlayacak. Webinarda Binance TR takım üyeleri ve blockchain sektöründe uzman isimler tecrübelerini aktaracak. 

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir