1. Anasayfa
  2. Genel

Doctor Who 13. Sezonda Yer Alacak Sürpriz İsimler Belli Oldu!

Doctor Who 13. Sezonda Yer Alacak Sürpriz İsimler Belli Oldu!

Doctor Who’nun Flux isimli on üçüncü sezonuna dair yeni fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanla birlikte yeni sezonda yer alacak sürpriz isimler de ortaya çıktı!

Jodie Whittaker, Mandip Gill, John Bishop ve Jacob Anderson ile birlikte bu sezonda yer alacak oyuncu kadrosu  şöyle; 

Robert Bathurst (Cold Feet, Toast Of London, Downton Abbey), Thaddea Graham (The Irregulars, Us), Blake Harrison (The Inbetweeners, A Very English Scandal, World On Fire), Kevin McNally (Pirates of the Caribbean, Designated Survivor, Downton Abbey), Craig Parkinson (Line of Duty, Intergalactic, The English Game), Sara Powell (Unforgotten, Damned), Annabel Scholey (The Split, Britannia), Gerald Kyd (Cold Feet, Britannia) ve Penelope Ann McGhie (The Crown, Harry Potter).

Dizi ile ikonikleşen yaratıklarından Sontaranlar, Ağlayan Melekler, Siber Adamlar ve Ood’un yanı sıra, bir dizi yeni canavar da karşımıza çıkıyor.

On üçüncü sezona dair yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz:

Baş Yapımcı Matt Strevens yeni sezonla ilgili şunları söyledi: “İzleyicilerin bizimle Flux yolculuğuna katılmalarını sabırsızlıkla bekliyorum. Aşık olacağımız pek çok yeni karakterle şimdiye kadarki en büyük maceramız bu sezon olacak. Bu sezonu çekerken çok eğlendik!”

Dizinin kadrosuna dahil olan oyuncular da 13. Sezonla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: 

Robert Bathurst“İnsanlar Doctor Who’nun bilim kurgu olduğunu söylüyor. Kurgu? Hayır, her şey oldukça gerçekçi ve göründüğü kadar korkutucu. Bunun bir parçası olmak harika.”

Thaddea Graham “Bütün oyuncular ve arka planda çalışan ekip, parçası olmanın mutlak bir ayrıcalık olduğu ikonik Doctor Who ailesine beni kollarını açarak karşıladılar. Bu evrenin büyüsünü onlarla ve elbette harika seyircimizle paylaşmak gerçekten büyük bir onur!”

Blake Harrison: “Bu devasa gösterinin bir parçası olmak bir zevk. Öyle tutkulu bir hayran kitlesi var ki! Umarım tüm Doctor Who hayranları yeni sezonu ve bu dizideki rolümü beğenir.”

Kevin McNally şöyle diyor: “Doctor Who’nun son sezonunda, Doctor’un evreninin bir parçası olduğum için oldukça heyecanlıyım!”

Craig Parkinson:” Bu sezon Doctor Who ailesine katıldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.  Chris’in senaryoları espri, zeka, ışık ve gölge dolu… Bir oyuncu olarak işimi son derece keyifli hale getiriyor! Oğlum bu diziye bayılıyor, kendisi bana onay verdiği sürece, rolümün hakkını verdiğimi bileceğim!” 

Doctor Who 13. Sezonda Yer Alacak Sürpriz İsimler Belli Oldu!

Sara Powell “Doktor Who’da yer almak, belki de tüm oyuncuların dilek listesinin başında geliyor. İkonik bir Doktor ve oyuncu olan Jodie Whittaker ile çalışmak da benim dilek listemdeydi. O bir efsane!. Oyuncular ve çekim ekibi içeride, dışarıda, kışın, Galler’de yağmurda ve çamurda, herkes maske takıyor ve her 5 dakikada bir test ediliyor. Onların gemisine adım atmayı ve onlarla bu yolculuğa çıkmayı çok sevdim.” 

Annabel Scholey: “Doctor Who’nun yeni sezonunun bir parçası olmaktan kesinlikle heyecan duyuyorum. Çekimi çok eğlenceliydi; muhteşem oyuncu kadrosu ve ekiple geçirdiğim her dakikadan keyif aldım…Cadılar Bayramı bu yıl biraz daha ürkütücü olacak!”

Gerald Kyd“Böyle ikonik bir gösterinin parçası olmaktan gurur duyuyorum. Böyle bir şey yok! Tarihi, hikayeleri ve hayran kitlesinin mutlak bağlılığı… Şimdi Doctor Who’yu kendim için bir kredi olarak saymaktan onur duyuyorum.   Harika, eğlenceli ve önlenemez Jodie Whittaker ile çalışmak ise başlı başına bir olaydı!”

Penelope McGhie: “Yeni sezon için çalışmak büyük bir keyifti. Herkes o kadar misafirperver ve cömertti ki kendimi gerçekten takımın bir parçası gibi hissettim. Diziyi elli yıldan fazla bir süre önce kanepede oturarak izlerken şimdi maceranın bir parçası olacak kadar şanslı olduğuma inanamıyorum!”

Doctor Who 13. Sezonda Yer Alacak Sürpriz İsimler Belli Oldu!

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim:

İncilay Güven

MSLGROUP Türkiye

incilay.guven@mslgroup.com +90 530 304 42 06

BBC Studios Hakkında

Kalbinde cesur İngiliz yaratıcılığını taşıyan küresel bir içerik şirketi olan BBC Studios, BBC Group’un ticari bir yan kuruluşudur. Bir fikri düşünceden ekrana ve ötesine sorunsuz bir şekilde aktaran faaliyetleri, içerik finansmanı, içerik geliştirme, prodüksiyon, satış, markalı hizmetler ve hem kendi yapımları hem de programları hem de yüksek kaliteli Birleşik Krallık bağımsız kuruluşları tarafından yapılan formatlardaki içerikleri kapsayan faaliyetleri içermektedir. İşletme tarafından hazırlanan ödüllü İngiliz programları, SCD / Yıldızlarla Dans, Top Gear, Doctor Who ve Bluey gibi markalarla geniş bir tür ve uzmanlık yelpazesinde uluslararası alanda tanınmaktadır. BBC Studios, Birleşik Krallık’ta on prodüksiyon üssü ve dünyanın dört bir yanındaki dokuz ülkede prodüksiyon üsleri veya ortaklıkları dahil olmak üzere küresel olarak 22 pazarda ofise sahiptir. Normalde hem BBC hem de Apple, Amazon ve China Mobile gibi üçüncü taraflar için yılda yaklaşık 2500 saat içerik üreten şirket, dünya çapında İngiliz yaratıcılığının şampiyonudur. Aynı zamanda hisse senedi ortaklıkları, içerik yatırımı ve program başlıkları için uluslararası dağıtım yoluyla Birleşik Krallık’ın bağımsız sektörü için kararlı bir ortaktır. BBC Studios, BBC’ye program yapımı için hem nakit temettü hem de fon sağlamakta, lisans ücretlerini desteklemekte ve İngiltere’deki izleyiciler için programlar geliştirmektedir. 

bbcstudios.com 

twitter.com/bbcstudios 

Instagram.com/bbcstudios

Doctor Who Hakkında 

56 yıla yayılan ve 100’ün üzerinde ödül kazanan dünyanın en uzun soluklu aksiyon macera televizyon dizilerinden biri. Bu özetin özü İngiliz şovu, sosyal platformlarda / kanallarda 9,6 milyon hayran ve yalnızca geçen yıl YouTube’da 100 milyon video görüntülemesiyle dünya çapında büyük bir takipçi kitlesine sahip. Guinness Dünya Rekorları tarafından dünyanın en uzun soluklu bilim kurgu dizisi olarak onurlandırıldı. Doctor Who, son on bir yılda satılan dört buçuk milyondan fazla Sonic Tornavida, 2005’ten bu yana satılan 13 milyondan fazla aksiyon figürü, dünya çapında satılan 19 milyondan fazla DVD ve canlı etkinlikler için satılan bir milyondan fazla bilet ile tüketici ürünleri ve canlı eğlence de kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Doctor Who logosu ve amblemi © 2018 ve TM BBC. BBC Studios tarafından lisanslanmıştır.

Gündüzleri rakamlarla savaşırken, geceleri kelimelerle dans etmeyi seviyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir