Yeni Predator Helios 300 satışa sunuldu
  1. Anasayfa
  2. Bilgisayar

Yeni Predator Helios 300 satışa sunuldu

Üst düzey donanım özelliklerine sahip bir dizüstü bilgisayar olan Predator Helios 300 (PH315-55), 12. Nesil Intel Core i7-12700H işlemci, NVIDIA GeForce RTX 3070 Dizüstü Bilgisayar GPU’su, 1TB PCIe Gen4 SSD depolama alanı ve 16GB DDR5 bellek ile destekleniyor. Cihazın bu güçlü donanım özellikleri 165 Hz yenileme hızı ve 3 ms tepki süresine sahip 15,6 inç FHD (1920 x 1080) IPS ekrana güç verirken, yenilenmiş, sade tasarımlı kasası ile dikkat çekiyor.

Yeni Predator Helios 300 satışa sunuldu

Cihazın sıvı metal termal macun ve Acer’ın CoolBoost™ teknolojisi ile desteklenen çift fanlı soğutma teknolojisi sistemin serin bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Özel olarak tasarlanmış 5. Nesil AeroBlade™ 3D Fan Teknolojisi, bir önceki nesil fana göre %10 daha fazla hava akışı sağlıyor. PredatorSense™ oyuncuların sistemlerini izlemelerine, bilgisayarın grafik işlemcisine hız aşırtmalarına ve sessiz, varsayılan, ekstrem veya turbo gibi farklı modlarla fan hızını ayarlamalarına olanak tanıyor.

Yeni Predator Helios 300 satışa sunuldu

Dizüstü bilgisayarın Mini LED arka aydınlatma özelliğiyle her tuşta RGB bulunan klavyesi daha parlak ve homojen renk sağlarken cihazın soğumasına destek veriyor. Avuç içi dayanağının altındaki PredatorSense ile yapılandırılabilen ince ışık çubuğu, kullanıcı deneyimine estetik katıyor.

Yeni Predator Helios 300 satışa sunuldu

Predator Helios 300, Killer DoubleShot Pro (E2600+1675i) ve WiFi 6E bağlantı desteğine sahip. Harici monitörlere veya konsollara bağlanmak için bir HDMI 2.1, bir Thunderbolt™ Type-C ve biri çevrimdışı şarj desteği veren iki adet USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktası olmak üzere zengin fiziksel bağlantı seçenekleri sunuyor.

Yeni Predator Helios 300 satışa sunuldu

Oyun deneyimini tamamlayan DTS:X® Ultra özelliği sayesinde sesler net şekilde, 3 boyutlu uzamsal ses düzeniyle iletiliyor. Bu teknoloji aynı zamanda oyunlarda rakiplerin nereden geldiğini tam olarak duyabilmeleri konusunda oyunculara önemli bir avantaj sağlıyor.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Reddit Benzeri 4 Sosyal Medya Platformu

Günlük güncel haberleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir