SYNCED 12-19 Nisan Arasında Ücretsiz
  1. Anasayfa
  2. Oyun

SYNCED 12-19 Nisan Arasında Ücretsiz

SYNCED’in tek kişilik oyun modu demosu, 12-19 Nisan tarihleri arasında Türkçe seslendirmeyle Steam üzerinden oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED‘in Ocak ayında gerçekleşen Açık Beta sürecinde oyunculardan aldığı geri bildirimleri dinleyen geliştirici NExT Studios ekibi, oyun severlerin tek başına da oyunun keyfini çıkarabileceklerini göstermek adına, tek kişilik oyun modunun demosunu duyurdu.

Nanonuzu yanınıza alarak tek başınıza oynayabileceğiniz bu yeni demonun 12-19 Nisan tarihleri arasında oynanabileceği açıklandı. Oyuncular bu demoda hikayeyi tek başına oynamanın yanı sıra, oyuna eklenen “Nano Sıçrayışı” özelliği ve heyecan verici silah modları gibi son gelişmeleri de deneyebilecekler. Buna ek olarak geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, daha doğal ve gerçeğe yakın aydınlatma efektleri de bu yeni demo ile birlikte oyuncuların beğenisine sunulacak.  

SYNCED 12-19 Nisan Arasında Ücretsiz

SYNCED’in Türkçe seslendirme desteğine de sahip olan Tekli Mod demosuna 12-19 Nisan tarihleri arasında, Steam’deki “Eastern Game Fest” etkinliği boyunca ücretsiz erişilebilecek. Demo sürümü sonrasındaki gelişmeleri kaçırmamak için SYNCED’i Steam istek listenize eklemeyi unutmayın!


Steam sayfası: https://store.steampowered.com/app/1008080/SYNCED/
Epic Game Store sayfası: https://store.epicgames.com/p/synced

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir